Skip to content

Vultura ,,Noliec Ziedus” mūzikas video klips

2022. gada 28. aprīlī Vultura izlaida savu debijas albumu “Not Your Typical Fairytale”, kas aizvadītajā gadā bijis kā viens no novērtētākajiem albumiem un “pārsteigumiem” Latvijas elektroniskajā mūzikā un mūzikas industrijā. Albums tapis sadarbībā ar producentu Mark1 Records (Marks Poikāns (22)).  

Šo gadu Vultura iesākusi ar “Zelta Mikrofona” nominācijām ar albumu “Not Your Typical Fairytale” tādās kategorijās kā labākais “Debijas albums” un labākais “Elektroniskās vai deju mūzikas albums”.

Vultura šo gadu iesāk jaudīgi un vēlas pārsteigt savus klausītājus, tāpēc 16.februārī iznāca dziedātājas jaunā singla ,,Noliec Ziedus” mūzikas video klips, kas ir mākslinieces otrais mūzikas video. Mūzikas klipā viņa vēlējās parādīt dinamiku starp dziesmas abām klausāmajām pusēm un sadalīt to divos dažādos, mazos stāstos. Pirmajā daļā novērojama intensivitāte, kas pakāpeniski aug līdz pienāk otra puse, kurā tā pazūd līdz ar dziesmas otras puses jebšu “mierīgās” daļas sākumu. Dziesmā dzirdams elektroniskās mūzikas žanrs ar “Avant-pop” elementiem, kā arī dzirdami “Hip-Hop” elementi, veidojot eksperimentālu sinerģiju. Vultura vēlējās, lai klips savā ziņā atgādina sapni pie kura atgriezties, novērojami divi tēli, kuri reprezetē divus dažādus stāstus, tomēr, kas rezonē klausītājiem un skatītājiem visvairāk tas paliek viņu ziņā. Jāuzsver, ka arvien pakāpeniskāk Vultura vēlas iepazīstināt savu tēlu klausītājiem, līdz ar to šis ir vēlviens iemesls kādēļ klips ir tapis. Lai nonāktu pie vēlamā rezultāta, klips tika veidots sadarbībā ar pašmāju floristikas uzņēmumu “ameli.fleur”.

Klips tika veidots kopā ar pašmāju māksliniekiem:

Video filmēja – Kristofers Emīls Krūmiņš

Video pēcapstrāde – Raimonds Siliņš (mondeniles)

Video producēja – Vultura (Annija Tīna Kukuka)

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit