Skip to content

“Willow Farm” koncertēs savā studijā

Grupa “Willow Farm” sociālajos tīklos “Facebook“ un “YouTube” ceturtdien, 30.aprīlī, pulksten 19 straumēs koncertu no ierakstu studijas “Lighthouse”. Tajā skanēs deviņas dziesmas no grupas nesen izdotā ceturtā albuma “Pasaule ir viss, kas gadās”. Saite uz koncertu būs atrodama šeit

Ilggadībā “Willow Farm” noteikti var sacensties ar pašmāju ilgdzīvotājiem – šopavasar grupa atzīmē savu 26. dzimšanas dienu. No pašiem pirmsākumiem tajā darbojas līderis, vokālists un ģitārists, arī lielākās daļas dziesmu mūzikas un tekstu autors Emīls Dreiblats. Jau vairāk kā ceturtdaļgadsimtu “Willow Farm” spēlē savu nedaudz īpatnējo mūziku, kurā pazib dažādu stilu iezīmes – no alternatīvā roka līdz pat dziesminieku daiļradei.

Grupas dalībnieku Jāņa un Emīla Dreiblatu nelielajā ierakstu studijā dzīve nav apstājusies arī pandēmijas laikā. Ievērojot nepieciešamos drošības un piesardzības pasākumus, grupas dalībnieki tiekas mēģinājumos, studijā notikuši arī latviešu tautas pasaku ieraksti Latvijas Radio vakara pasaciņu vajadzībām, turpinās arī darbs pie vairāku dziesmu ierakstiem.

“Pēc februārī iznākušā jaunā albuma bijām ieplānojuši virkni koncertu, bet nospēlējām tikai dažus. Reālā dzīve drusku piebremzēja mūsu mākslinieciskos sapņus. Bet gribas spēlēt, gribas dalīties ar to, kas mums svarīgs. Tādēļ arī radās ideja par šo koncertu. Viens otram virsū nelienam, katrs savā stūrītī spēlējam. Un ceram iepriecināt mūsu klausītājus,” stāsta grupas līderis Emīls Dreiblats.

Studija “Lighthouse” tika izveidota pirms pusotra gada, kad grupa “Willow Farm” sāka darbu pie sava jaunākā studijas albuma “Pasaule ir viss, kas gadās”. Koncertā grupa nospēlēs deviņas dziesmas no šī albuma.  “Willow Farm” interneta koncerta video autors ir Sīmanis Martuzāns. Albums “Pasaule ir viss, kas gadās” pieejams CD formātā, kā arī populārākajās straumēšanas vietnēs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit