Skip to content

Wondermakers izdod liriku video otrajam singlam “Don’t Panic”

Latviešu jaunais elektroniskās mūzikas duo publicē otro singlu no gaidāmā EP, kurš iznāks nākamā gada sākumā. Mūzikas un teksta autori, kā arī producenti ir Līva Komarovska un Matīss Repsis. Singls “Don’t Panic” ir radies pandēmijas otrā viļņa iespaidā, iedvesmojoties no nopietnā pārdomu laika, kas ļoti daudz tika pavadīts mājās.

Dziesma stāsta par haosu, kurš licis daudziem norobežoties. Taču nevajag baidīties no nezināmā, kā arī nedrīkstam vērtēt grāmatu pēc tās vāka, jo nevienmēr saturs atblist īstenībai. Visapkārt jau tā ir pietiekoši liels bardaks, naids un pretrunas, tādēļ aicinam saglabāt mieru.

Mums pietrūkst ierastās brīvības, bet, kad mēs to varēsim atkal sajust? Gana daudz esam bijuši iesprostoti savās telpās un domās, nav jau nekas daudz prasīts, tik cik būt vairāk kopā ar tuviem un mīļiem cilvēkiem kā agrāk. Saglabāsim mieru.

Lirikas video autors ir Didzis Bardo, kurš eksperimentējot ar vizualizācijām, spilgti parāda mūsu ikdienas ierastās sajūtas.

Dziesmas skaņas apstrādes procesā piedalijās Edgars Skrāģis un Fakts, kas ir sadarbojušies ar daudziem zināmiem pašmāju izpildītājiem. Savu pirmo singlu “Heartvoice”, duo izlaida šī gada februārī.

Dziesma ir pieejama visās lielākajās mūzikas platformās: Spotify, iTunes, Apple Music, Amazon Music u.c. 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit