Skip to content

“X Faktora” dalībnieces “Dvīnes Rozes” atgriežas mūzikā ar savu pirmo singlu “Grēks”

15. februārī, “X Faktors 2019” dalībnieces un mūziķes “Dvīnes Rozes” nāk klajā ar pirmo dziesmu “Grēks”. Dziesma ir veltījums visiem, kuri Valentīndienu sagaidījuši vienatnē – šogad vai kaut reizi pagātnē! Visi kaut reizi esam bijuši vientuļie mīlētāji.

“Tā kā mums rūp visi vientuļie mīlētāji, pie kuriem pieskaitām arī pašas sevi, esam parūpējušās par aizkustinošu un kaismīgu dziesmu. Ja ieklausīsies dziesmas vārdos, varbūt pamanīsi, ka mīlestību izjūtam kā brīvo kritienu. Ja ieklausīsies, varbūt tev sagribēsies glāzi vīna. Neuztraucies, dziesma pateiks priekšā visu, ko vēlēsies dzirdēt,” klausītājus uzrunā “Dvīnes Rozes”.

Dziesmas producents – “Pre’set”, īstajā vārdā Mārtiņš Ozoliņš-Ozols. Īpašs paldies bundziniekam Mārcim Briškam, basģitāristam Edžum Korsakam un vijolniekam Rūdolfam Miķelsonam.

“Mums ir prieks beidzot pievienot daļu no sevis latviešu mūzikā! Pirmais singls ikvienam māksliniekam ir ļoti gaidīts un lolots. Ceram tas uzrunās klausītājus,” priecājas “Dvīnes Rozes”.

Singls “Grēks” atrodams Spotify, Deezer, Itunes un citās digitālās straumēšanas vietnēs. Dziesma atrodama arī “Youtube”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit