Skip to content

“X Faktora” skatītāju mīlulis Viktors Buntovskis nāk klajā ar savu pirmo singlu

Otrās vietas ieguvējs populārajā konkursā ‘’X Faktors’’ Viktors Buntovskis turpina priecēt savus sekotājus un izdod savu pirmo dziesmu un mūzikas video – ‘’Mēness’’.
Dziesma tapusi sadarbībā ar mūziķiem Reiku un Mārtiņu Rudzīti.

Dziesma vēsta par sāpīgu šķiršanos un pieredzi, kas jāpārdzīvo, bet jāspēj arī “palaist vaļā” un doties tālāk.

Kā saka pats mākslinieks: “Šī dziesma ir pateicība visiem maniem atbalstītājiem gan “X Faktora” laikā, gan pēc tā, jo esmu saņēmis neskaitāmas motivējošas ziņas, kuras liek neapstāties pēc šova, bet radīt pašam un darboties mūzikas jomā arī turpmāk.”

“Šī ir mana pirmā dziesma no vairākām, kas taps šī gada ietvaros, tāpēc sekojiet līdzi manām aktivitātēm sociālājos tīklos un, pavisam drīz, ceru Jūs iepriecināt ar jauku sadarbības dziesmu,” dara zināmu Viktors.

Mūzikas videoklipā piedalās arī modele Hanna Cuprijanoviča. Video filmējis operators Harijs Blāze.

Mūzikas video režisors ir tautā zināmais reperis/multimāklsinieks Reiks, kurš sadarbību ar Viktoru Buntovski ir uzsācis salīdzinoši nesen un izsakās sekojoši: ”Pamanīju Viktoru “X Faktorā” un, jau tad, sapratu, ka šim džekam ir liels potenciāls un labprāt viņam palīdzētu to attīstīt. Pēc laika, redzot, ka Viktors nav izdevis nevienu dziesmu, nolēmu viņam uzrakstīt un piedāvāt sadarbību. Tā mēs satikāmies un, jau pirmajā tikšanās reizē, šo dziesmu uzrakstījām. Tā kā man ir pieredze dziesmu rakstīšanā, producēšanā un klipu veidošanā, zinu, ka varu Viktoram dot padomus un palīdzēt attīstīt viņa talantu. Man ir prieks redzēt, kā viņš klausās, attīstās un seko saviem sapņiem. Domāju, ka šis ir tikai sākums”.

Singls “Mēness” ir pieejams lielākajās straumēšanas platformās, Spotify, Youtube, Apple Music kā arī citās no 19. februāra.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit