Skip to content

ZeBrene un “Sudden Lights” dziesma “Pasaule trīc” izdota remiksa versijā

Kamēr “Sudden Lights” aktīvi gatavojas starptautiskajam Eirovīzijas dziesmu konkursam, bet ZeBrene izsapņo nākamos hitus, producentu apvienība YDJ, apvienojoties ar producentu un dīdžeju Rodionu Gordinu, izveidojusi šī dueta dziesmas “Pasaule trīc” remiksa versiju.

“Mēs tāpat ikdienā darbojamies vienuviet, “Labo ierakstu studijā”, kurā strādā mūsu komandas biedrs un miksētājs Jānis Kalve, tāpēc nonākt līdz šādai sadarbībai bija pavisam loģiski. Turklāt labi zinām, ka Latvijas dīdžeji būs ārkārtīgi priecīgi par kārtējo remiksu populārai latviešu dziesmai, jo regulāri izjūt dzimtajā valodā spēlējamā materiāla trūkumu. Esam neizsakāmi priecīgi arī par to, ka producents Kaspars Ansons ar dziesmas autora ZeBrene atļauju bija tik atsaucīgs un iedeva mums dziesmas vokālus, lai varam strādāt ar tiem un remiksēt. Turklāt ļāva mums izpausties, kā vien vēlamies,” saka producenti Lotars Lodziņš un Rodions Gordins.

Abi producenti pauž apņēmību savu sadarbību turpināt, sacerot un producējot dziesmas Latvijas izpildītājiem, jo uzskata, ka sadarbībā ir nākotne. “Nevajag sēdēt savās “viensētās”, bet sadarboties, jo tā radošums un ideju daudzums aug eksponenciālā progresijā,” pārliecināti ir producenti.

Mēs visi novēlam “Sudden Lights” panākumus Eirovīzijā!

“Pasaule trīc” remiksam pieejama gan radio, gan extended versija, un abas ir pieejamas visos mūzikas straumēšanas servisos.

Spotify

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit