Skip to content

“Zelta mikrofona” konkursa “Ondo.lv Mūzikai” uzvarētāja Diona Liepiņa izdod jauno dziesmu

“Zelta mikrofona” rīkotā jauno izpildītāju konkursa “Ondo.lv Mūzikai” 1. kārtā uzvarēja Diona Liepiņa, kura par balvā iegūtajiem līdzekļiem laidusi klajā savu jaunāko veikumu – dziesmu “Nestunda”. Šī ir dziesma, kuras vārdos ietērpts ļoti daudz dažādu simbolu un skaidrojumu, taču katrs to aizvien var uztvert citādāk.

Dziesmas vārdu un mūzikas autore ir pati Diona, kura iedvesmu dziesmai guvusi no reiz lasītas Edvīna Raupa dzejas, jo nemanot galvā palikusi skanam viena īpaša rindiņa: “nestunda daiļā tver mirkli pie rīkles.” “Vārds “nestunda” man ir kļuvis tik ļoti tuvs, ka esmu to sākusi lietot ikdienā, piemēram, ja kas neveicas kā plānots – tie ir personiski vārdi un apzīmē vēlmi, lai viss sliktais beidzas un vairs nenāk atpakaļ. Šī dziesma “dzīvo” kopā ar mani pavisam dabīgā veidā,” atklāj Diona.

Šajā dziesmā ir ļoti daudz emociju, ļoti daudz vārdos ietērptu sajūtu, ko simbolizē dažādas lietas. Piemēram, lietus lāses uz rūts simbolizē asaras un pārdzīvojumus, savukārt tauriņu sakari stāsta par mirkli, kad cilvēks ir iemīlējies, un šī sajūta ir nepārprotama, jo visu laiku jūties laimīgs. “Nestunda” ir arī vēstījums par to, ka visu, kas bijis nelāgs, var uztvert kā pieredzi un no visa ir iespējams mācīties, to nepieciešams vien apzināties.

“Man ļoti patīk dažādi simboli, patīk radīt paliekošu vēstījumu, tāpēc tādi ir manās dziesmās. Piemēram, suns šajā klipā ir kā sargeņģelis, kurš mani sargā un vienmēr ir ar mani kopā. Rozā ziedkāposts ir šīs rozā brilles, kas mums mēdz sajaukt prātu, taču izkūpēt drīz vien kā dūmi gaisā, atstājot notikumus pagātnē kā nopūstas svecītes, bet soliņš ar kājām gaisā pavisam precīzi raksturo to, kā viss notiek “nestundā” – tajā viss ir kājām gaisā,” skaidro Diona.

“Liels paldies ikvienam, kurš balsoja par mani “Ondo.lv Mūzikai” konkursā – jūs kopā aizvedāt mani līdz uzvarai!” priecājas Diona. Īpašs paldies “Public Makes Image” par sarūpēto apģērbu un LU Botāniskajam dārzam.

Video klipu pēc pašas Dionas režijas veidoja Kaspars Dvinskis (Dween), bet dziesmu producēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit