Skip to content

“Zelta Mikrofons”: sācies tautas balsojums nominācijā “Origo Zelta dziesma”. Aicina ikvienu nobalsot par savu mīļāko dziesmu

Šī gada 8. janvārī Latvijas 1. Rokkafejnīcā tika paziņoti Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” nominanti, tostarp arī 10 nominācijas “Origo Zelta dziesma 2018” potenciālie laureāti.

“Arī mēs esam spēruši soli tālāk. Šogad, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, nobalsot par sev tīkamāko dziesmu varēs ikviens, jo balsošana notiek elektroniski. Katru gadu mēs popularizējam aktuālāko mūziķu repertuāru, sniedzot iespēju uzstāties lielas auditorijas priekšā uz “Origo Summer Stage” skatuves. Gadu gaitā uz šīs skatuves ir kāpuši tādi “Zelta Mikrofona” laureāti, kā “Astro’n’out”, “Musiqq”, “The Sound Poets” un daudzi citi. Aicinu iedzīvotājus no visas Latvijas iesaistīties un balsot par savu mīļāko dziesmu,” stāsta tirdzniecības centra “Origo” vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis.

Mūzikas gada balvas “Zelta Mikrofons” laureāti, tostarp arī nominācijā “Origo Zelta dziesma”, tiks apbalvoti 23. Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons 2019” ceremonijā, kas 12. februārī norisināsies Dailes teātrī. Ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji, bet ikviens interesents Latvijā un citur to varēs vērot tiešraidē Kanālā 2, portālā Skaties.lv, kā arī ar nelielu nobīdi kanālā LNT.

“Origo” ir mūsdienīgs iepirkšanās centrs pašā Rīgas centrā blakus centrālajam pilsētas transporta mezglam. Tā kā tirdzniecības centrs ir savienots ar centrālo dzelzceļa staciju, tam ir liela loma gājēju ikdienas dzīvē. “Origo” ir lielisks paraugs daudzfunkcionālai attīstībai, apvienojot iepirkšanos, ēdināšanu, pakalpojumus un brīvā laika pavadīšanas iespējas. Tirdzniecības centrs “Origo” ir GALACTICO alianses biedrs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit