Skip to content

Zemo cenu dienas MicRec noliktavā!

Mikrofona ieraksti, gatavojoties Ziemassvētkiem, no 22. līdz 24. novembrim sniedz iespēju iegādāt muzikālas dāvanas un grāmatas saviem mīļajiem svētkos par izdevēju cenām, aicinot ciemos uz noliktavu, Sēlpils ielā 2c.

Ikviens mūzikas cienītājs ir gaidīts MicRec noliktavā, Sēlpils ielā 2c. Pircēji atradīs gan lielus retumus, sen izdotus albumus, kuri veikalos vairs nav atrodami, gan pavisam jaunus ierakstus, kas vēl gozējas veikalos pieprasītāko albumu sarakstos. Īpaši plašā piedāvājumā mūzika bērniem un Ziemassvētku kompozīcijas.

Šajā akcijā piedāvājam tikai divas cenas: 2 un 5 euro mūzikas ierakstiem un 8 euro nošu grāmatām. Sekojiet līdzi informācijai, jo pilnu akcijas piedāvājumu publicēsim tikai dažas dienas pirms notikuma.

Labas ziņas grāmatu cienītājiem, jo tikai akcijas dienās pilnīgi visām nošu grāmatām viena cena – 8 euro. Arī Guntara Rača dzejoļu krājumiem #365, Daigas Mazvērsītes grāmatai “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” un citām izdevniecības grāmatām būs izdevēja cenas.

Izmantojiet lielisku iespēju bez drūzmas un steigas jau laikus iegādāt dāvanas saviem mīļajiem Ziemassvētkos!

Pie noliktavas var ērti piebraukt ar personīgo auto, ir pieejama bezmaksas stāvvieta, kā arī ar sabiedrisko transportu – 5. tramvajs (pietura Saldus iela, Donoru centrs), 9., 25. trolejbuss un 21. autobuss (pietura Sēlpils iela).

Gaidīsim jūs 22., 23. un 24. novembrī Mikrofona ieraksti noliktavas telpās, Sēlpils ielā 2c, Rīgā (blakus Valsts asinsdonoru centram). Norēķināties būs iespējams gan skaidrā naudā, gan ar norēķinu kartēm.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit