Skip to content

Ziemassvētki Mazsalacā 2023: Mierīgi, sirsnīgi, skaisti.

Pirmdien, 25. decembrī, Mazsalaca aicina uz mierīgāko Ziemassvētku dienu.

Gadu no gada krāšņāk, augstāk, tālāk, stiprāk un jaunos izaicinājumos-silti, krāšņi, aizkustinoši un radoši ir bijuši visi iepriekšējie gadi Mazsalacas Ziemassvētkos. Šogad pasaule šķiet griežas nesaprotamā ātrumā un virzienā, daba ir neprognozējama un arī cilvēki šķiet mazliet norūpējušies vairāk kā citus gadus. Šī gada Mazsalacas Ziemassvētki aicina uz mieru, sirsnību un siltumu. Uz iekšējo un ārējo, jo Mazsalacas ikdienas miers un sakārtotība kopā ar dabas devu, iespējams ir tieši tas, kas vajadzīgs gan mums pašiem, gan pilsētas viesiem un visai zemei kopumā. Atceroties iepriekšējos gadus – arī šogad aicinam kopā nosvinēt un ģenerēt sajūtas tādas kādas tās bijušas šajos svētkos. Siltums, prieks, miers, saviļņojums, pārsteigums un kopā būšana.

Ar diviem mājīgiem koncertiem kultūras centrā un baznīcā, sveču taku pastaigu Mazsalacas rāmajās ielās, mājražotāju tirdziņu, mīlētāko mazsalaciešu mākslas izstādi un neparastu zinātnieku kafejnīcā „Būda” iedzīvotājus un pilsētas viesus aicina Mazsalaca – iespējams, mierīgākā vieta Latvijas un Igaunijas pierobežā.

Plkst. 16:00 Sv.Annas baznīcā – Uģis Prauliņš un LU kamerkora “Decoro” grupa un koris “Salaca”. (Ieeja – ziedojumi)

Plkst. 20:00 Kultūras centrā – romantiskā roka duets “Čipsis un Dullais”

Biļetes iepriekšpārdošanā.

Mierīgākie, bet sajūtu ziņā krāšņākie – sanāksim kopā pie vienas uguns sildīties un dziesmās vienoties.

„ Esam centušies, lai padarītu Mazsalacu Ziemassvētkos par emociju epicentru. Šogad mazākā apjomā un vērienā, bet ļoti uz – uz cilvēkiem vērstu skatienu un kopā sasildīšanos. Virmojošās uguns bumbas, gaismu dārzi, lāzeršovi – nemaz nav slikti, bet šogad pēc pandēmijas un karadarbības ēnā, reformu, pārmaiņu, nestabilitātes un trauksmes pavadā – tieši arī gribam šo Mazsalacas šarmīgo mieru, skaistumu un emociju kamolīti paturēt mazākā mērogā, laipni gaidot pulkā tos, kas bauda nesteidzoties, mierīgi un ar prieku. Un kas gan vairāk sasilda vai priecē, ja ne amatu meistaru roku darinātās dāvanas, kopābūšana vienojoties dziesmās vai pie vienas uguns sildīties ” – teic pasākuma producenti.

Vairāk par pasākuma programmu un karte

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit