Skip to content

Jauna dziesma grupai “Mother of Pearl”.

Dziesmas pirmie soļi aizsākās 2021. gada vasarā, kad tās mūzikas autors Didzis Melderis kopā ar dzejnieku Emīlu Buiķi izveidoja dziesmas melnrakstu. Vēlāk to atskaņojot grupas biedriem un producentam Jānim Aišpuram aizsākās tās tapšanas ceļš līdz tam, kā tā skan šodien.

“Ceļabiedrs” galvenais vēstījums sevī ietver pateicību uzticībai. Tā stāsta par  sajūtu, kad savu ceļu vairs neej viens, bet Tev blakus ir kāds, kura priekšā spēj atklāties pilnībā un vairs nebaidīties ne no kā, “ atklāj Didzis Melderis.

“Vienmēr ir milzīgs prieks satikt un, vēl jo vairāk, strādāt ar cilvēkiem, kuriem deg acis par saviem sapņiem un darbiem. Tas uzlādē, un šajā sadarbībā ieguvēji esam mēs abi. Milzīgs prieks, ka varu būt klātesošs un stāvēt blakus kaut kam lielam, kas šobrīd dzimst, plaukst un raisās. Gaidiet nākotnē lielus sasniegumus!” – par sadarbību ar “Mother of Pearl” stāsta Jānis Aišpurs.

Dziesma tapusi sadarbībā ar dzejnieku Emīlu Buiķi. Tās producents ir Jānis Aišpurs un ieraksts veikts  “The Sound Poets” studijās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit