Skip to content

Kapteinis Reinis izdod albumu “Antiņa Pantiņi”

2. novembrī plašākai publikai tika izdots Kapteiņa Reiņa albums “Antiņa Pantiņi”, kurā apkopotas dziesmas, kas tapušas no 2017. līdz 2022. gadam.

“Antiņa Pantiņi” ir otrais Kapteiņa Reiņa albums, kurā Reinis eksperimentē ar dažādiem elektroniskās mūzikas stiliem (Drum and Bass, Trap, Future Garage, Trip Hop, Reggaeton, Hip Hop u.c.), kas apvienoti ar akustiskajiem instrumentiem, orķestrālo mūziku un repu.

Albumā tiek runāts par šobrīd aktuālām tēmām – patiesību un taisnību, tehnoloģiju ietekmi uz sabiedrību, katra cilvēka atbildību par savu dzīvi, realitātes būvēšanu u.t.t.

Albumā ar instrumentiem piedalījušies čelliste Erna Daugaviete, ģitāristi Armands Varslavāns un Egils Leimanis, flautiste Ieva Rutentāle, perkusionists Matīss Uškāns, basists Andris Jeziks, vokāliste Monta Zaļkalne, fagotists Mārtiņš Roberts Grīnbergs, kā arī albumā piedalījušies viesmākslinieki dziedātāja Elizabete Made, reperis un dziedātājs Amanito (jeb Mušmire), indiešu dziedātājs Shah Zay un reperis Emanuels Vakars.

Reinis Klatenbergs ir gan komponists, gan vārdu autors, gan arī iespēlējis dažādus instrumentus – trompeti, mežragu, ģitāru, ukuleli, sintezatorus un melodiku.

Albuma vāciņa noformējumu zīmējusi Reiņa sieva Kristiāna.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit