Skip to content

Dziedātāja Aminata izsludina solokoncertu “Savvaļas pusē”, kas notiks 4. augustā uz Andrejostas kvartāla vasaras skatuves. Uzsākta arī biļešu tirdzniecība.

Solokoncertā Aminata klausītājiem piedāvās gan savus lielākos hitus, gan vēl nedzirdētas dziesmas no topošā albuma. Arī tā nosaukums būs “Savvaļas pusē”.

Šā gada pavasara sākumā Aminata ar “Universal Music” atbalstu sarīkoja jaunu dziesmu rakstīšanas nometni, kurā tika pieaicināti dažādi ļoti talantīgi un Latvijā zināmi mākslinieki. Ar dažiem sadarbība notika pirmoreiz. Kā, piemēram, ar grupas “Astro’n’out” dalībnieci Māru Upmani-Holšteini, ar kuru kopā tapa gaidāmā albuma tituldziesma.

“Dziesmas, kas tapa radošajā nomentē, man pašai tik ļoti patīk, tik ļoti iedvesmo un dod jaunu spēku, ka pati nevaru vien sagaidīt, kad tās izpildīšu publikai!” uzsver Aminata. “Jaunajās dziesmās es daudz eksperimentēju, tādēļ šķiet, ka gaidāmajā albumā parādīšu sevi no agrāk vēl neredzētas mākslinieciskās puses.”

Aminata arī neslēpj, ka diezgan ilgi nevarēja izlemt, vai šis vispār ir īstais laiks koncertiem, jo morāli nav viegli. Tomēr vēlme radoši izpausties publiski dod jaunu sparu, tādēļ nolemts par labu vasaras solokoncerta organizēšanai.

“Neskatoties uz dažādiem šķēršļiem, sapratu, ka vēlos paust savas sajūtas tā, kā māku vislabāk – ar jaunām dziesmām, jaunu mūziku,” piebilst Aminata. “Un nav labākas vietas, kur to izdarīt, kā koncertā, ko atkal var klātienē apmeklēt publika. Tādēļ ļoti gaidu cerams saulaino un silto augusta vakaru un patiesi priecājos, ka būšu viena no pirmajām māksliniecēm, kura uzstāsies uz Andrejostas kvartāla jaunās skatuves Daugavas krastā!”

Aminatas kanāls YouTube

Biļetes uz koncertu nopērkamas biļešu servisā aula.lv.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit