Skip to content

Aicinām mūziķus, dziesmu teksta autorus, izpildītājus, komponistus un producentus pieteikt savu dalību jau devītajā Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas mūzikas eksports rīkotajā dziesmu rakstīšanas nometnē RIGaLIVE, kas norisināsies no šī gada 7. līdz 9. novembrim. Šoreiz radošajā nometnē uzsvars tiks likts un mūzikas sinhronizāciju.

RIGaLIVE ir sadarbības platforma dažādu valstu, žanru un pieredžu pārstāvošiem mūziķiem, kā mijiedarbības un komandas darba rezultātā tiek radīti jauni skaņdarbi.  Šogad fokuss ir uz sinhronizāciju (filmas, TV seriāli, reklāmas, videospēles u.c.) ar īpašu uzdevumu no Magdalēnas Niestrijevksas (Jaguarec pārstāve, Polija) un Elvija Pārpuča (mūziķis un video režisors, Latvija).

Papildus radošajam dziesmu rakstīšanas procesam, kā ierasts, dalībniekiem tiks piedāvāti vērtīgi semināri un lekcijas, ko vadīs pieredzējuši nozares eksperti.

 

Pieteikšanās RIGaLIVE #9 nometnei iespējama līdz 29. septembrim: https://ej.uz/RIGaLIVE9

RIGaLIVE dalības maksa ir 100 eiro.

Apstiprinātie dalībnieki tiks paziņoti lūdz 16. oktobrim.

Šeit noklausāmi iepriekšējie RIGaLIVE nometnes laikā radītie un publicētie darbi: https://spotify.link/3qvTGZKY4Cb

Aicinām sekot jaunumiem par meistarklasēm un lekcijām mājaslapā www.musiclatvia.lv.

RIGaLIVE rīkotāji pateicas par atbalstu Latvijas Republikas Kultūras ministrijai, Latvijas izpildītāju un producentu apvienībai (LaIPA) un Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolai.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit