Skip to content

Agnesse piedāvā vasaras hitu “Ods”

Dziedātāja Agnesse izdod vasarīgu dziesmu “Ods”, kurā dzied par situācijām, kad  saņemtā uzmanība kļūst pārāk uzmācīga. Ko darīt?  

Dziedātāja Agnesse izdod otro singlu “Ods” no šogad gaidāmā mini albuma “Uz augšu!”. Tā sarakstīta radošajā nometnē, sadarbojoties ar Kasparu Ansonu un Lieni Stūrmani, ar Agneses Cimuškas-Rekkes atbalstu.

“Ods” ir vasarīga un dejojama dziesma, kurā teksts kļūst par daļu no ritma, rotaļīgi iesmīnot par pielūdzējiem un atgādinot, ka arī patīkamam flirtam ir savas robežas.

“Dzirdot “Odu”, uzreiz sajutu saikni ar šo dziesmu. Dažkārt cilvēki no malas spēj labāk izprast, kāda dziesma, skaņa piestāv māksliniekam, tāpēc paldies Kasparam un Lienei par šo lipīgo un skaisto skaņdarbu!” saka Agnesse.

“Dziesmu rakstīšanas nometnē ar prieku piedalījos, jo zinu Agnesses azartu un motivāciju iet un darīt! Arī balss viņai ir interesanta – nav jāmeklē, ar ko atšķirties. Tā vienā telpā ar Kasparu Ansonu jokojām, līdz iznākumā uzrakstījām dziesmu “Ods”. Jau sākotnējā versija visiem nometnes dalībniekiem likās daudzsološa, tāpēc ceru, ka tā patiks arī tuviem un tāliem klausītājiem, “ saka Liene Stūrmane.

Spotify

Agnesse, īstajā vārdā Agnese Stengrevics, ir dziedātāja un dziesmu autore. Klausītāji Agnessi iepazina ar dziesmām “Saku tev attā”, “Šampis līst”. No šogad gaidāmā mini albuma “Uz augšu!”  publiskots un radio viļņojies singls “Sarkani karogi”. Mūziķe strādā Zviedrijā bāzētajā ierakstu kompānijā “Repute Records” un ir arī  divkārtējā Grammy nominanta blūzmeņa Ērika Biba (Eric Bibb) menedžera asistente.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit