Skip to content

Aminata izdod singla “I’am Letting You Go” video versiju

Dziedātāja Aminata izdevusi dziesmas “I’m Letting You Go” video versiju, klipa režisori ir Ieva Aleksa un Pēteris Vīksna, bet to producējis Pēteris Vīksna.

“Klipa noskaņojums, krāsas un ainas precīzi parāda to, cik trausli var brīžiem justies katrs no mums. Prieks, ka sanācis vizualizēt un nodot šīs izjūtas skatītājiem”, stāsta Aminata. Dziesmas video filmēts īpašā un krāšņā lokācijā, Liepājas kultūras namā “Kursa”.

Singls “I’m Letting You Go” šogad būs arī viena no dziesmām, kas “Supernovā” cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā. Aminata Eirovīzijā piedalījās jau 2015.gadā, izcīnot augsto sesto vietu.

“Dziesma “I’m Letting You Go” stāsta par diviem cilvēkiem, kuri vairs nejūt romantisku mīlestību viens pret otru. Šī dziesma ir arī par piedošanu, par atbrīvošanos no bailēm, par drosmi spert soli nezināmajā nākotnē”, Aminata stāsta.

Video tapis ar “Mangaļu” minerālūdens, Liepājas “Maestro Design Hotel”,  Wolt, BB Rental un kultūras nama “Kurši” atbalstu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit