Skip to content

Atis Zviedris nodod klausītāju uzmanībai jaunu dziesmu “Savāda Ēna”

Turpinot iesākto darbu pie solo materiāla, mūziķis Atis Zviedris, nodod klausītāju uzmanībai jaunu dziesmu ‘’Savāda Ēna’’.

‘’Dziesma tapusi nedaudz vairāk, kā pirms gada. ‘’Savāda Ēna’’ pirmā versija bija lēnais gabals, kuru sarakstīju vēlu vakarā, sēžot pustumsā, savā darba istabā. Mūzika un vārdi pieteicās paši un es sajutos kā instruments, augstākas varas rokās! Atminos, ka tovakar biju ļoti emocionāls un pēc dziesmas uzrakstīšanas mentāli sabruku. Bet tā mēdz notikt un, jo vairāk rakstu mūziku, jo vairāk saprotu, ka tā ir daļa no radošā procesa.’’ Tā par skaņdarbu saka mūziķis. ‘’Dziesmas sajūta, kādu dzirdat šajā ierakstā, radās apzināti, jo vēlējos skaņdarbu ietērpt savādāk. Esmu no sirds pateicīgs producentam un lieliskam mūziķim, Jānim Ķerim, par milzīgo darbu, kas ieguldīts, lai dziesma skanētu tā, kā tā skan šobrīd!’’ turpina Atis. ‘’Tā pat paldies Kasparam Lastovskim, kurš palīdzēja ar skaņu celiņu ierakstu, uzslavas pelnījis Mārtiņš Burkevics par sabalansēto studijas miksu un liels paldies igauņu producentam Allan Kasuk par dziesmas gala skanējumu!’’

‘’Savāda Ēna’’ video veidotājs ir Kaspars Eniņš. ‘’Bieži dzīvē šaustām sevi par lietām, kas pagātnē izdarītas vai nepadarītas. Ēdam sev matus no galvas, ja nespējam no tām mācīties!’’ tā par dziesmas sajūtām stāsta video veidotājs Kaspars Eniņš. ‘’Manuprāt, Kaspars lieliski uztvēris dziesmas pamata motīvu un video ir izdevies!’’ tā, noslēgumā saka mūziķis.

Dziesma ‘’Savāda Ēna’’ ir ierakstīta par saņemto Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības ‘’LaIPA’’ stipendiju jaunas mūzikas radīšanai.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit