Skip to content

Cēsu popgrupas “HEY” jaunajā albumā arī Ralfs Eilands un Elīna Gluzunova

Cēsu popgrupa “HEY”, atzīmējot savas darbības 25. gadskārtu, laiž klajā grupas vadītājas Inas Aizgales dziesmu albumu “Mūsu diena”. Albumu skanīgāku dara īpašo viesmākslinieku dalība, jo dziesmu ierakstos piedalās mūžam enerģiskais Ralfs Eilands un Latvijas “X Faktora” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova, kura pati savulaik bijusi šīs popgrupas dziedātāja.

Elīna Gluzunova: “Esmu ļoti priecīga, ka albuma “Mūsu diena” ietvaros kopā ar mazajiem “Hey” dziedoņiem varu atgriezties bērnībā un no jauna uzdrīkstēties sapņot.”

Dziesmu vārdus rakstījusi gan pati Ina Aizgale, gan arī pazīstamā dziesmu vārdu autore Inga Cipe, kā arī Dace Robule, Ulla Veilande un Kristīne Dina Bitēna. Dziesmas aranžējis un studijā ierakstījis Edmunds Vestmanis. Albuma dizainu veidojusi māksliniece Kristīne Janmere. Kā pirmais albuma vēstnesis ir popgrupas “HEY” un Ralfa Eilanda kopīgi izpildītā “Rudens diena”, kuras teksta video izveidojis Ēriks Saksons.

Albums ir īpašs arī ar to, ka albuma bukletā atradīsiet arī visu dziesmu vārdus, bet pašam CD pievienoti arī visu 12 dziesmu instrumentālie pavadījumi. Lai katrs pats var izmēģināt spēkus šo dziesmu izpildīšanā.

Ina Aizgale: “Savulaik dibinot “HEY”, gribēju, lai mūsu popgrupa izceļas ar to, ka tai ir savs repertuārs, tādēļ palēnām sāku rakstīt dziesmas bērniem, jo jutu, ka izdodas un bērni bija mani labākie vērtētāji. Jaunajā albumā ,,Mūsu diena” ir apvienotas dažas sen uzrakstītas, dažas jaunas dziesmas, kuras klausītājus ved cauri dažādiem gadalaikiem, apskatot dabas skaistumu, svinot svētkus un draudzību. Ceru, ka 2021. gada 24. janvārī atkal varēsim tikties grandiozā svētku koncertā Vidzemes koncertzālē “Cēsis”!”

Šonedēļ albums būs pieejams arī visos straumēšanas un mūzikas lejupielādes portālos visā pasaulē. CD būs atrodams grāmatnīcās, mūzikas veikalos un pavisam noteikti arī mūzikas salonā “Mikrofons”, t/k “Spice” otrajā stāvā.

Albuma izdošanu atbalstījis Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs un, protams, mazo dziedātāju vecāki! Paldies visiem un lai labi skan!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit