Skip to content

‘’Dirty Deal Audio’’ atsāk organizēt ‘Treniņu trešdienas’’.

Jau šodien, 25. janvārī atsākas “Treniņu Trešdienas” (TT) — Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves tīklošanās (pieredzes apmaiņas) un skašu pasākumus.

Pasākums norisināsies reizi mēnesī, katra mēneša pēdējā trešdienā, klubā “OneOne” (Šarlotes iela 18a) no pulksten 18:00 līdz 23:00. “Treniņu Trešdienu” vakara sākumā būs izglītojošā daļa, kuras saturs būs katru reizi citāds, ietverot tajā lekcijas, paneļdiskusijas, pieredzes stāstus un koncertprogrammas. Vakara turpinājumā norisināsies muzikālā daļa, kur katrā pasākumā ar 20 minūšu garu oriģinālmūzikas uzstāšanos piedalīsies 6 mūziķi. Pēc katras uzstāšanās tiks veikta 5-10 minūšu diskusija starp mūziķi un klausītājiem. Diskusijas temati: mūzikas producēšanas detaļas, izmantotie instrumenti, tehniskie risinājumi, personiskā pieredze utt.

“Treniņu Trešdienas” mērķis ir saliedēt, izglītot un radīt diskusiju, kā arī jaunas sadarbības iespējas starp Latvijas dažāda žanra elektroniskās mūzikas mūziķiem, mūzikas industrijas profesionāļiem, pasākumu organizatoriem, medijiem, studentiem utt.

Diskusijā aicināti piedalīties visi Latvijas elektroniskās mūzikas mūziķi, menedžeri un citas mūzikas industrijā iesaistītās personas — gan tie kas stāvējuši pie LV elektroniskās mūzikas skatuves šupuļa, gan jaunpienācēji. Mūsu mērķis ir veicināt draudzīgu sarunu, brīvā gaisotnē, kuras laikā varam izrunāties no sirds — par kopīgām problēmām un to risinājumiem, par vēlmēm un kā tās sasniegt, kā arī nospraust turpmāko diskusiju tematus. Sarunas uzdevums ir apzināties esošo situāciju un veicināt auglīgu augsni Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves attīstībai.

Lai atvieglotu apmeklētāju un mūziķu savstarpējo kontaktu dibināšanu, katrs apmeklētājs pie pasākuma ieejas tiks reģistrēts un tam tiks izsniegta atpazīšanas zīme, kurā būs minēts mūziķa skatuves vārds vai arī vārds, uzvārds, un pārstāvētā organizācija.

25. janvāra paneļdiskusijas tēma ir  “Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves analīze”. Diskusija piedalīsies Viestars Gailītis, Ksenija Kamikaza, Jānis Krauklis, Elvis Zants un Kristaps Puķītis,  to vadīs Anna Macko, taču sarunā aicināti iesaistīties visi klātesošie . Savukārt pirmās “Treniņu trešdienas” koncerprogrammā ar oriģinālmūziku uzstāsies MHTHA, DJ Multilux, Antikvariāts, Ubisound, Bastard Gyzus, Mr.Myster. Visi pasākumi norisinās bez maksas.

Pasākumu organizē Dirty Deal Audio, sadarbībā ar biedrībām LaIPA un Latvijas Mūzikas attīstības biedrību/Latvijas Mūzikas eksorts.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit