Skip to content

Dziesmas salauztām sirdīm. Danny Silver piedāvā “Piedod man”

Latvijas popmūzikā ar dziesmu “Piedod man” sevi piesaka jaunais dziedātājs un dziesmu autors Danny Silver. Dziesma iemantojusi atpazīstamību vietnē “TikTok”.

Savu ceļu sācis rokmūzikā, spēlējot ģitāru un dziedot noise-rock/grunge grupā “Funnel”, kur arī ieguvis pirmo pieredzi mūzikas rakstīšanā, par piemēru ņemot grupu “Nirvana”. Pēc grupas izjukšanas uz ilgu laiku iestājas klusums līdz mūziķis atgriezās kā Danny Silver – šoreiz rakstot popmūziku angļu un latviešu valodās, kuru izpilda ar rokmūzikas ekspresivitāti.

Dziesma “Piedod Man”  stāsta par neizdevušos mīlestību, zudušo saikni un cerībām to atgūt. “Šī dziesma ir kā atvainošanās un paskaidrojums visam tam, kas pāra dzīvē ir noticis un arī tam, kas nav piedzīvots,”  skaidro autors.

Dziesma guvusi atzinīgu novērtējumu vietnē “TikTok”, kur Danny Silver aktīvi darbojas, dziesmas “Piedod man” dzīvā izpildījuma video jau guvis 127 tūksošus skatījumus-klausījumus. Viņš saka: “Cilvēki “TikTok” daudz vairāk iesaistās un veido sarunu ar mani, komentē un droši pauž savu viedokli.” Interesentiem būs iespējams jauno mūziķi dzirdēt koncertā jau šajā piektdienā – 25. martā Purvciema “Ezītis miglā” .

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit