Skip to content

“FLAME & THE ROLLTONES” LAIŽ KLAJĀ JAUNU SINGLU UN IZZIŅO ALBUMA “ROAD TRIP” KONCERTSĒRIJU.

Koncerti gaidāmi enerģiski un pozitīvām emocijām uzlādēti. Rīgas koncertā uz skatuves kāps arī īpaši pārsteiguma viesi. Mūziķi izpildīs dziesmas no jaunā albuma un pirmatskaņos vēl nedzirdēas kompozīcijas, kas tapušas šī gada sākumā.    

Grupas debijas ierakstu “Road Trip” mūzikas kritiķi nodēvējuši par “tiešām labu un aizraujošu kantrī” (Normunds Vucāns, Intro.lv) un “pamatīgu un ar žanra izpratni nostrādātu albumu” (Dace Volfa, “Mūzikas Saule”), bet šī gada februārī tas atzinīgi novērtēts “Country Music Meeting Berlin” mūzikas konferencē Vācijā.

“Flame & The Rolltones” ir vieni no nedaudzajiem “Americana” žanra vēstnešiem Latvijā un vasarā uzstāsies arī lielākajos Latvijas vasaras mūzikas festivālos. Debijas albums pieejams mūzikas veikalos UPE, RANDOMS, mūzikas veikalā LP, pilsētas bārā VEST, kafejnīcās PASĒDĒT un VIETA, kā arī digitāli :

Jau ziņots, ka “Flame & The Rolltones” izveidojusies 2006. gada vasarā. Sākotnēji grupa spēlēja populāru dziesmu kaverversijas dažādos mūzikas stilos, uzstājoties gan Latvijā, gan ārpus tās robežām, bet kopš 2013. gada strādā pie orģinālmateriāla un debijas albums “Road Trip” tika prezentēts 2014. gada oktorbrī.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit