Skip to content

“FRAMEST “ “Ziemassvētku koncertā” šo sestdien – arī Kaspara Zemīša jaundarbs.

Jau ziņots, ka grupa “FRAMEST” aicina uz ikgadējo Ziemassvētku koncertu 10.decembrī, Rīgas kongresu namā, plkst.19.00, un tajā varēs dziedēt ne tikai visiem iemīļotas Ziemassvētku melodijas, bet arī latviešu komponistu jaundarbus.

Izcilais latviešu ģitāras vituors Kaspars Zemītis ir starp tiem komponistiem, kuru muzikālo līniju varēs baudīt koncertā sestdien. Šī grupai ir pirmā sadarbība ar K.Zemīti, kurš atzinīgi vērtē “FRAMEST” darbību un stāsta par sadarbības aizsākumu ar grupas māksliniecisko vadītāju un dziedātāju Jāni Ķirsi: “Manuprāt, “FRAMEST” šobrīd reprezentē a capella grupas iespējas un popularizē šo stilu Latvijā. Man prieks, ka mūziķi piesaka sevi arī kā solomākslinieki. Jānis piedāvāja sadarboties un sakomponēt dziesmas tēmu. Aizsūtīju melodijas uzmetumu, iespēlētu uz ģitāras… un atpakaļ saņēmu dziesmu ar jauku Ziemsvētku tekstu un skanīgu aranžējumu. Skaista ziemsvētku dāvana man un arī jums!” tā K.Zemītis.

Ziemassvētku koncerts, kā jau tam pieklājas brīnumu laiku gaidot, būs muzikāliem pārsteigumiem pilns – jau iepriekš minētie mūsdienu komponistu kā Raimonds Pauls, Kaspars Zemītis, Kārlis Lācis, Jānis Ķirsis un citu radīti jaundari, kā arī neizpaliks džezs un svētku melodijas. “FRAMEST” Ziemassvētku koncerts ir iekļauts arī “Eiropas Ziemassvētku” festivāla programmā.

Biļetes uz “FRAMEST” Ziemassvētku koncertu, 10.decembrī, plkst. 19.00 Rīgas Kongresu namā pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv .

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit