Skip to content

“Franco Franco” publicē video dziesmai “By the Lake” no gaidāmā albuma.

Pašmāju indīpopa grupa „Franco Franco” publicē videoklipu dziesmai „By the Lake” no rudenī gaidāmā albuma.

Dziesma „By the Lake” ir apvienības atgriešanās aktīvā muzikālajā darbībā pēc grupas darbības pārtraukšanas 2013. gadā. Šajā vasarā “Franco Franco” būs iespējams klausīties tādos pasākumos kā “Fono Cēsis”, “Playground Festival” un “Piens Fest”, savukārt jau rudenī apvienība sola prezentēt albumu. 

„Dziesma atgādina ieklausīties savos instinktos un nebaidīties spert izšķirošus soļus. Tā simbolizē gaismu un vieglumu, ko atrodam sevī un ceram nodot tālāk klausītājiem,” stāsta grupas dalībnieki.   

Šo sajūtu notvērusi režisore Linda Jakubone, kurai „By the Lake” ir debija mūzikas videoklipu veidošanā: „Stāsts ir par izvēlēm, ko esam izdarījuši un ko varējām izdarīt, bet neizdarām. Tā ir iespēja izdzīvot iespējamības un izjust – kā būtu, ja mēs varētu pagriezt laiku atpakaļ un atgriezties sākumpunktā.” 

 „By the Lake” un rudenī gaidāmā albuma producents ir Reinis Sējāns (Instrumenti), savukārt ieraksti tapuši „TRU Music Studio” Rīgā.

Dziesma jau šobrīd pieejama grupas Soundcloud un Bandcamp platformās, taču drīzumā tā būs klausāma arī populārākajos straumēšanas servisos. 

Kopš dibināšanas 2010. gadā, “Franco Franco” 2013. gadā klajā laiduši minialbumu „Color Me”, kura ietvaros uzņemts videoklips dziesmai „Frank Killed Lee”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit