Skip to content

Grupa Audiokvartāls izziņo pirmo dziesmu no jaunā albuma

Grupa “Audiokvartāls” prezentē pirmo dziesmu ar nosaukumu “Sorry mazā” no nākamgad gaidāmā otrā studijas albuma.

Jau pagājis gads, kopš grupa “Audiokvartāls” izdeva savu debijas albumu ar nosaukumu “Runa nav par naudu”, kurš izpelnījās arī nomināciju Zelta mikrofonā kategorijā “Debija”.

Visu šo gadu grupa ir cītīgi strādājusi pie jauna materiāla. Pašlaik aktīvi notiek darbs studijā, lai otrais “Audiokvartāls” studijas albums gaismu varētu ieraudzīt 2022. gada maijā. Pirmais priekšvēstnesis ir dziesma “Sorry mazā”, kurai ir tapis arī videoklips.

Pie klipa idejas strādāja visa grupa, un tas tapis sadarbībā ar Tiny Latvian Production. Galvenajā lomā ir dejotāja Oļesja Aļeksova, bet par stilu rūpējusies Lāsma Sondore. Klipa ideja radās, iedvesmojoties no muzikālajām apvienībām, kuras bija populāras “Audiokavartāla” dalībnieku skolas gados – My Chemical Romance, Tokio hotel, Paramore, kuru video klipos bieži dominēja paranormālas lietas (rēgi, dzīvie miroņi, vampīri), ko ļoti veiksmīgi izdevās sasaistīt arī ar šīs dziesmas vēstījumu, kas vēsta par attiecību izjukšanu. Un grupas, tā saucamais “emo” stils ir papildus odziņa, izceļot emocionālo pārdzīvojumu, par ko vēsta dziesma.Dziesmas stāsts ir par pieļautajām kļūdām, ar kurām visi dzīves laikā saskaramies, un tad rodas jautājums: “samierināties vai censties tās labot”, kas bieži nozīmē sabojāt visu vēl vairāk. Dziesmas mērķis nav skumdināt, izkliedzot vārdus “piedod, atvaino, sorry” mēs noveļam no sirds kādu smagumu un dziedinām paši sevi. Grupas solists Ivars Ozoliņš cer, ka šī dziesma palīdzēs arī citiem piedot gan pašiem sev, gan cilvekiem sev līdzās..

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit