Skip to content

Grupa “audrú” piedāvā dziesmu “Nātres”

Indie mūzikas grupa “audrú” izdot dziesmu “Nātres”, radot maģiskas vasaras nakts noskaņu, un sāk darbu pie albuma “old stories” ieraksta.

Plašākas publikas uzmanību grupa “audrú” ieguva 2020. gadā ar mazalbumu “the lighthouse trilogy”, kas tika nominēts “Zelta Mikrofons 2021” kā labākā Debija. Paralēli grupa  izdod arī atsevišķus singlus, un šoreiz tā ir dziesma “Nātres”, kas grupas koncertu repertuārā bijusi jau vairākus gadus un beidzot ir ierakstīta.

“Nātres” vēsta par pieņemšanu, līdzigi kā to darām ar dabas procesiem un “nātrēm” vai video – pienenēm, kas ar savu izturību un neatkarību raisa apbrīnu. Muzikāli dziesmu iedvesmojis alternatīvās rokmūzikas un arī folka skanējums.

Šobrīd grupa strādā arī pie jauna albuma ieraksta, kam dots nosaukums “old stories”, jo albumu veidos dziesmas, kas grupas repertuārā jau ir izturējušas laika pārbaudi. Ieraksta process notiek Valmierā, studijā “Hodila Records”  Ģirta Laumaņa vadībā.

Grupu “audrú” veido četri draugi – Ieva Svētiņa, Gita Strazdiņa-Dzintara, Artūrs Dzintars un Jurģis Rāts, kurus vieno mīlestība pret dažādu žanru mūziku. Kā grupa “audrú”  viņi kopā spēlē kopš 2017. gada. Līdz šim koncertējuši vairākās Latvijas pilsētās, piedalījušies festivālos – “BILDES”, “Vegānfestivāls”, “VegFest Lt”, “Give & Get”. 2020. gada sākumā ieguva 2.vietu, skatītāju simpātijas balvu LU un Radio NABA rīkotajā konkursā “HADRONS”, piedalījušies arī labdarības maratonā “DOD pieci”. Grupas dziesmas atzinīgi novērtējušas radio SWH un “Pieci”, debijas EP “the light house trilogy” nominēts “Zelta Mikrofons 2021”. Grupas dziesmas klausītāji var atrast gan videoplatformā “Youtube”, gan visās populārākajās straumēšanas vietnēs. 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit