Skip to content

Grupa “Gain Fast” klubā “9.VILNIS” prezentēs jaunāko singlu.

Jau piektdien, 26. februārī, atpūtas klubā “9.VILNIS” notiks Latvijā popularitāti iekarojušās grupas “Gain Fast” jaunā singla prezentācijas pasākums un koncerts, kura laikā apmeklētājus gaida arī īpašs pārsteigums. Uz pasākumu aicināta arī leģendārā latviešu grupa “Jumprava”, jo tieši šīs grupas dziesma kļūs par jaunāko “Gain Fast” singlu.

Kā stāsta grupas dalībnieki, tad šobrīd “Gain Fast” turpina koncertēt un strādāt pie trešā albuma izdošanas. Šobrīd grupas jaunākais veikums – skaņdarbs “Zvaigznēs ierakstīts” stabili turās radiostacijas SWH TOP20 trijnieka pozīcijās. Savukārt jau piektdien, 26. februārī, grupa “Gain Fast” kluba “9.VILNIS” apmeklētājus pārsteigs ar pavisam jaunu singlu!

Grupa “Gain Fast”, mainoties dažādiem sastāviem, pastāv jau kopš 2003. gada, šo gadu gaitā radot daudzas dziesmas, kas kļuvušas iemīļotas klausītāju vidū. Zināmākās no tām “Visu vai neko”, “Kā vēlies tu”, “Smaids” un daudzi citi. Līdz šim grupa izdevusi divus albumus: “Viss mainījies” un “Tas nav no zemes šīs”. Grupas sastāvā ir Kaspars Zlidnis, Andžejs Grauds, Rolands Stepanovs un Pēteris Asbahs.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties visās “Biļešu Paradīzes” kasēs, internetā – bilesuparadize.lv, kā arī pie ieejas pasākumā. 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit