Skip to content

Grupa “Singapūras Satīns” izdod video versiju dziesmai “Uz Seen”

Repa apvienība “Singapūras Satīns” ir izdevusi dziesmu “Uz Seen” kopā ar leģendāro deju mūzikas grupu A-EUROPA,  šodien singlam iznācis arī mūzikas video.

“Šoreiz mēs vēlējāmies izdarīt kaut ko mazliet atšķirīgu no tā, kas ir darīts līdz šim un ļaut skatītājam uztvert stāstu caur tādu formātu, kā mēs šobrīd uztveram pasauli – caur telefona ekrānu. Stāsts jau ir ļoti vienkāršs – mēs esam bārā, mēs atpūšamies un mēs iepazīstamies ar šo foršo meiču no viņas perspektīvas, tad vakars izvēršas par kārtējo avantūrisko plezīru ar visai filigrānu nobeigumu, bet šoreiz, pārmaiņas pēc, tas tiek attēlots caur meičas acīm, jeb drīzāk – caur telefonu. Pašā dziesmā arī piedalās leģendārā A-EUROPA, kas izbruģēja ceļu visai latviešu popmūzikai un mēs bijām vairāk nekā pagodināti, kad Arturs Duboks piekrita ar mums sadarboties šim gabalam, ” stāsta grupas dalībnieki.

“Uz Seen” video versijā redzama arī aktrise Elīna Bojarkina un “Citi zēni” mūziķis Jānis Pētersons, klipu producējis  “Creative Squad Production” un Kārlis Zenne.

Dziesmas autori ir Jānis Krīvēns, Edgars Bāliņš, Kārlis Zenne un Eduards Gorbunovs, to producējuši Silins Beats un rolands če.

„Singapūras Satīns“ ir Latvijas pēdējā laika skaļākā un apspriestākā hiphopa grupa, kura debitēja 2015. gada izskaņā, kad savā „YouTube“ kanālā publicēja grupas pirmo miksteipu „Singapūras Satīns Vol. 1“. Šis miksteips vienas nakts laikā guva atzinīgu klausītāju un arī kritiķu vērtējumu par unikālo izpildījumu, satīriskajām lirikām un Latvijā neraksturīgo “laikmetīgo” skanējumu. Līdz šim grupa ir izdevusi trīs studijas albumus, trīs miksteipus un vairākus singlus. 2020.gadā „Singapūras Satīns“ sācis sadarbību ar mūzikas izdevniecību „Universal Music Group“.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit