Skip to content

Grupa “Tautumeitas” atgriezusies no turnejas Japānā un gatavojas vasaras koncertam Saulkrastos, Skultes ostā

Etno mūzikas grupa “Tautumeitas” jūlijā sniedza piecus koncertus Japānā, tādās pilsētās kā Kota, Hiogo, Higašikava, Hirosima un Jasugi. Tūres laikā, pārvietojoties ar auto, ātrvilcieniem un lidmašīnām, kopējā kilometrāža, neskaitot ceļu no un uz Latviju, bija 6000 kilometri.

Kā stāsta grupas dalībnieces, atsaucība no publikas bija vienreizēja, par ko liecina arī fakts, ka daži no koncertiem bija pilnībā izpārdoti un  aģentūra “Harmony Fields”, kas organizēja šo tūri, ir apņēmības pilna tuvākajā nākotnē atkārtoti organizēt grupas “Tautumeitas” koncertus Japānā.

Viens no koncertiem notika Higašikavas pilsētā, kas atrodas uz Japānas otrās lielākās salas Hokaido.  Šīs pilsētas mērs “Tautumeitām” pasniedza Goda pilsoņa statusu, kas ir ne vien liels gods, bet sniedz arī iespēju grupai šajā salā ciemoties atkārtoti un kā goda pilsoņiem izmitināšana turpmāk būšot par brīvu.

Asnate Rancāne: “Japāņi mūs ļoti silti sagaidīja, jau lidostā nolaižoties tikām sagaidīti ar Latvijas karogiem un dāvanām. Patiess prieks apzināties, cik tuva japāņiem ir Latvijas kultūra, tradīcijas un daba. Šī valsts apbrīno Latviju, mūsu mazo nāciju,  mūsu tradīcijas un cilvēkus.”

Šobrīd “Tautmeitas” piedalās “Prāta Vētras” koncerttūrē un aktīvi gatavojas savam  lielkoncertam  ar nosaukumu “Skrejceļš”, kas norisināsies 26. augustā Skultes ostā, Saulkrastos. Biļetes uz koncertu pieejamas šeit: https://ej.uz/koncertsskrejcels

Jaunākais albums “Skrejceļš”  CD formātā, kā arī suvenīri ar grupas simboliku pieejami interneta veikalā:  https://www.musicglue.com/tautumeitas

Albums straumēšanas platformās atrodams šeit: https://orcd.co/skrejcels

 

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit