Skip to content

Grupa The BIG Deal izdod debijas albumu “Lai Deg!”

Grupa The BIG Deal ir dibināta 2017. gada nogalē. Tās sastāvā ir Svens Linga (ģitāra/vadošā balss), Kristaps Pauls Reihmanis (bungas/trešā balss), Daniels Hazens (basģitāra/otrā balss).

Grupa ir uzstājusies festivālā Bildes, Ezīšfestā, Ielu Mūzikas dienā, labdarības maratonā DOD PIECI. Tā ir piedalījusies konkursos Durvis 2019, Nemiera Blice 2020 un Hadrons 2020. Grupa ir uzstājusies arī daudzos Latvijas krogos un mūzikas klubos. Savu žanru grupa dēvē par dinamisku rokmūziku, jo tiek spēlēts kaut kas no visiem rokmūzikas žanriem. Grupas koncertu repertuārā ir pašsacerētas dziesmas un pasaulē zināmas dziesmas grupas aranžējumā.Debijas albums “Lai Deg!” sastāv no 9 dziesmām, kuras ir tapušas visu 3 grupas pastāvēšanas gadu laikā. Albums skar tādas tēmas kā mīlestība, cilvēka pārdzīvojumi, dzīves pārdomas. Albumā gandrīz visas dziesmas nav iepriekš izdotas, izņemot dziesmas “Tu mana vienīgā” un “Prātā ir vētra”. Visas albumā ietvertās dziesmas ir latviešu valodā.

Albums ir pašizdots un ierakstīts privātā studijāIerakstā piedalījās: Svens Linga, Daniels Hazens, Kristaps Pauls ReihmanisSkaņas apstrāde: Svens LingaAlbuma noformējums: Kristaps Pauls ReihmanisAlbums ir pieejams tikai digitālā formātā – Spotify, iTunes, Youtube un visās citās mūzikas platformās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit