Skip to content

Grupa “The Coconuts” izdod singlu “Thursday Morning”.

Marta vidū, funk – blues rock – alternative jazz stilā muzicējošā grupa “The Coconuts”, izdos savu otro studijas ierakstu, kura nosaukums vēl tiek paturēts noslēpumā. Bet līdz tam, šī astoņu mūziķu apvienība, piedāvā noklausīties pirmo singlu no gaidāmā albuma.

Dziesmai “Thursday Morning” ir senas un nozīmīgas saknes grupas vēsturē – tā ir pirmā dziesma, kura tika radīta jau pirms trīs gadiem, kopā ar grupas pašreizējo stastāvu un līdz šim brīdim vēl nekur nav bijusi ierakstīta. “The Coconuts” soliste Marija Broča teic, ka “šīs dziesmas vēstījums ir par kādas meitenes neapskaužamu ceturtdienas rīta situāciju, kuru caurvij gan dusmas, gan vilšanās, gan arī maza deva egoisma.”

Grupa “The Coconuts” rada mūziku un uzstājas kopš 2012. gada nogales, pašu spēkiem, 2014 gada pavasarī, izdodot savu pirmo EP ar nosaukumu “Appetizer”.  Šobrīd grupa strādā pie sava otrā ieraksta izdošanas, kurš pie klausītājiem nonāks jau pēc mēneša. “The Coconuts” gadu gaitā ir uzstājušies daudzviet Latvijā, kā arī ārpus Latvijas robežām – Riga Funk festivālā, Siguldas blūza festivālā, Prositivus festivālā, Latvijas Mākslas akadēmijas karnevālā, Viļņas pilsētas svētkos, Tartu indie mūzikas festivālā un daudz kur citur.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit