Skip to content

„I LOVE YOU” SVINĒS MŪZIKAS VEIKALU DIENU.

Turpinot vairāku gadu tradīciju, „I Love You” bārs un ierakstu izdevniecība iesaistīsies Neatkarīgo mūzikas veikalu dienas (Record Store Day) atzīmēšanā, kas 18. aprīlī norisināsies daudzviet pasaulē.

Šo sestdien no 20:00 Vecrīgas bārā „I Love You” notiks divi koncerti. Pirmā uz skatuves kāps jaunā grupa „Cilvēks – Sapņotājs”, kurai tā būs debija uz „I Love You” skatuves. Viņiem sekos Matīss Kļaviņš, kurš atskaņos dziesmas no sava tikko iznākušā EP. Matīsu jau esam pamanījuši kā grupu „Pyro Trees” un „Momend” dalībnieku, šoreiz viņš uzstāsies ar savu soloprojektu.

Vakara gaitā par īpašajām „Record Store Day” cenām varēs iegādāties „I Love You Records” izdotos ierakstus, kā arī pie katra pirkuma saņemt dāvanā kādu no izdevniecības agrāko gadu diskiem.  

Izdevniecības „I Love You Records” katalogā ir latviešu mūziķu „The Sound Poets”, „Momend”, Alises Jostes, „Laika Suns”, „Pienvedēja piedzīvojumi”, „Mona De Bo”, „Parara”. Pārstāvētas arī igauņu grupas „Ewert and The Two Dragons”, „Sibyl Vane”  un „Zebra Island”, skandināvu ansamblis „MaiNekk” un britu apvienība „Sons of Noel and Adrian”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit