Skip to content

Jāņa Šipkēvica soloprojekts “Shipsea” izdod video dziesmai “Dunka”, kas tapusi sadarbībā ar reperi ŪGU

Šā gada 8. jūlijā pie skatītājiem nonāk video dziesmai “Dunka”, ko izpilda Jānis Šipkēvics un repere ŪGA. Šī dziesma ir daļa no “Shipsea” jaunā albuma “Apgaismo mani”, kas tika izdots jūnija sākumā, un video ieraksts tapis albuma prezentācijā Dailes teātra Mazajā zālē.

Kā saka pats Jānis – “Es uzrunāju ŪGU jau tad, kad mani bija tikai šīs dziesmas skice un, lai arī iepriekš viņu nebiju saticis, mani bija savaldzinājis viņas latgaliski asais un, tajā pat laikā, ļoti jūtīgais veids kā viņa vārdos ietērpj savu asprātīgo domu. Šis dziesmas mūzikas autors esmu es, bet vārdus sarakstījis Marts Pujāts un Daiga Barkāne (ŪGA).”

ŪGA par sadarbību ar Jāni projekta “Shipsea” ietvaros stāsta šādi: ”Ar Jāni bija gods, kā arī izaicinājums sadarboties, jo, kā jau mēs visi zinām, Jānim ir super dzidra dzirde mūzikā. Galarezultātā, paļaujoties uz savām maņām, ar lepnumu varu teikt, misija ir izpildīta! Paldies Shipsea par kopdarbu. Vēlos uzsvērt to, kā Jānis ir trāpījis tieši simtniekā ar pavadījuma izvēli.”

Dziesmas “Dunka” video jau apskatāms Shipsea YouTube profilā, kā arī Jāņa Šipkēvica sociālo tīklu kontos.

Šīs nedēļas sākumā grupa “Prāta Vētra” izziņojusi projektu “Shipsea” kā viesmāksliniekus savā Latvijas koncerttūrē, kas 23. jūlijā tiks atklāta Jelgavā un noslēgsies 20. augustā Mežaparka Lielajā estradē. Vairāk info – pratavetra.lv

Atgādinām, ka 30. un 31. augustā, Dailes teātra Lielajā zālē, notiks Jāņa Šipkēvica dzimšanas dienas koncerts “Shipsea. Apgaismo mani”, kurā būs dzirdamas dziesmas no jaunā albuma, tajā skaitā – “Dunka”. Biļetes uz koncertiem pieejamas Aula.lv.

Albums tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit