Skip to content

Jannsi izdod aicinājumu būt autentiskiem – singlu “Perfection Is Gone”

Otrdien, 28. jūnijā klajā laists Jannsi singls “Perfection Is Gone”, kur indīroka skaņās ir ietērpts veltījums mēģinājumiem, centieniem un cīņām, kur ne vienmēr ir iespējams sasniegt ideālu rezultātu.  

“Dziesma ir par šķietamu perfektumu, ko saskatām citu dzīvēs, sociālajos tīklos un teikās, kas pazūd tad, kad ir izslēgtas kameras. Par realitāti, kas nav glancēta,” stāsta Jannsi.

Iepriekš Jannsi ir publicējis trīs dziesmu minialbumu “Zilonis” – savu manifestu par to, ka mūsu aizspriedumi un no līdzīgi domājošajiem dzirdētais nedrīkst būt iemesls, kāpēc apspiežam savus tuvākos. Savukārt dziesma “Brīvību Ukrainai”, kas bija līdzeklis, lai saglabātu veselo saprātu laikā, kad sākās putina armijas uzbrukums Ukrainai.

Singlā visus instrumentus un vokālus mūziķis izpildījis pats, savukārt  miksēšanas un māsterēšanas darbus nodrošinājis Jānis Locs. “Perfection Is Gone” ir pieejama populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Jannsi, īstajā vārdā Jānis Uplejs, ir indīroka dziedātājs no Latvijas, iepriekš muzicējis dažādās grupās un sastāvos. Ar grupu “Riverfall” savulaik uzstājies arī kopā ar lielisko ģitāristu Armandu Alksni, kā arī piedalījies TV šovā “X Faktors”, nokļūstot līdz “krēslu izaicinājumam”. Kā svarīgākās muzikālās ietekmes Jannsi min grupas “Nothing But Thieves”, “Twenty One Pilots” un “The White Stripes”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit