Skip to content

Jauns Edavārdi! Ilgi gaidītā solo relīze “Ekosistēmas” jau klausāma internetā

Latviešu hip-hopa izpildītājs Edavārdi pēc četru gadu pārtraukuma izdod jaunu solo albumu “Ekosistēmas”. Kopā ar jauno albumu mākslinieks parādīsies saviem klausītājiem pavisam jaunā veidolā – ar jaunu vizuālo identitāti, atjaunotu mājaslapu un pašam savu apģērbu līniju, kas radīta tieši par godu jaunajai relīzei.

Par “Ekosistēmas” albuma ierakstu un skaņas apstrādi parūpējās rolands če, studijā “Full clip”, kā arī darbs pie albuma norisinājās studijā “DDA” un pie anša Berģos. Šajā albumā katra dziesma ir kā atsevišķa “ekosistēma”, kura var pastāvēt gan atsevišķi, gan kopā, veidojot veselu pasauli. Autors jaunajā albumā mēģina ietvert dažādo – “Ekosistēmās” ir gan humors, gan klasiski “reprezenti”, gan dziesmas, kas “liek aizdomāties”.

“Viedojot “Ekosistēmas”, es gribēju radīt albumu un dziesmas, kuras klausītāju ausīs varētu skanēt ilgāk par pāris mēnešiem. Es nevaru sagaidīt, kad varēšu izpildīt šos skaņdarbus koncertos, lai sajustu klausītāju enerģiju un atgriezenisko saiti. Pāris draugi, kuri dzirdēja “Ekosistēmas” pirms izdošanas teica, ka šis ir mans labākais albums. Ceru, ka tas izturēs plašākas publikas un laika pārbaudi,” par paveikto darbu izsakās autors.

Albuma īpašie viesi ir reperis ansis un dziedātājs Ralfs Eilands. Par “Ekosistēmu” vizuālo noformējumu parūpējās Terēze Strādniece. “Ekosistēmās” ar elektrisko ģitāru piedalījās arī Very Cool People grāmatvedis Elvijs Grafcovs, kā arī basu dziesmā “Tagad un šeit” iespēlēja Toms Kursītis. Relīze ir pieejama visos lielākajos straumēšanas servisos, kā arī CD formātā un ir paredzēta atskaņošanai maksimālā skaļumā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit