Skip to content

Kris & Oz un Phonetica laiž klajā singlu “Changes” leģendāra ierakstu leibla King Street Sounds paspārnē

20. martā, pie King Street Sounds, Ņujorkā, tika izdots Latvijas indie-soul grupas Kris & Oz un deep house projekta Phonetica kopīgais singls “Changes”.

Grupa Kris & Oz darbojas jau septiņus gadus. Viņi divreiz (2018. un 2019. gadā) piedalījās konkursā “Supernova”, un pagājušā gada augustā grupa izlaida dziesmu “Changes”, ko sarakstījuši trīs komandas dalībnieki: Kristina Morins, Aleksandrs Solovjovs un Artūrs Osipovs.

“Dziesma “Changes” ir par to, ka ir jābauda dzīve, jādejo un jāgaida pārmaiņas uz labo pusi, – saka mūziķi. – Dziesma ir arī par labām pārmaiņām grupā: tās pamatsastāvam pievienojās basģitārists Marks”.

“Pēc oriģināldziesmas izdošanas Aleksandrs Solovjovs no Kris & Oz, pie kura mēs bieži strādājam studijā, piedāvāja remiksēt dziesmu, – stāsta  Makss Lomov no Phonetica. – Rezultātā sanāca divas labas, patstāvīgas kluba versijas. Un mēs nonācām pie domas, ka skanējuma ziņā tie varētu derēt King Street Sounds leiblam. Nosūtījām uz turieni demo un uzreiz saņēmām piedāvājumu par singla izdošanu!”

King Street Sounds tika dibināts Ņujorkā 1993. gadā un tā ir viena no vecākajām un cienījamākajām neatkarīgajām ierakstu kompānijām pasaulē. 90. gados tā kļuva par mājvietu tādiem house mūzikas pīlāriem kā Kerijs Čandlers un Deniss Ferrers, kur mūziku izdeva arī Lui Vega, Danny Tengalia, David Morales, Larry Levan un citi. Kombinācijā ar sableibliem Street King un Nite Grooves, King Street izdeva dažus no labākajiem relīzēm deep, afro un latin-jazz-house žanros.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit