Skip to content

Linda Leen izsludina papildkoncertu Rīgā.

Linda Leen, kura gada sākumā laida klajā autordziesmu albumu “Digital Church” un pagājušājā nedēļā LTV1 raidījumā “Supernova 2017”  ar dziesmu “Who is in Charge” ieguva ceļazīmi uz konkursa pusfinālu, izsludina tūres papildkoncertu Palldium Rīga 17. martā.

Linda Leen: “Koncerts ir publikas un mūziķu savstarpējās atkarības saldais piepildījums. Brīdis, kad mūzika pa īstam dzīvo, kad tā savieno mākslinieku un klausītāju šeit un tagad neatkārtojamā, kopīgi radītā pieredzē, kas paliks tikai starp mums. ”

Albuma “Digital Church” pirmatskaņojuma koncertu sērija gaidāma jau pēc mēneša, tās ietvaros Linda Leen 11. martā uzstāsies Latgales vēstniecībā „Gors”, Rēzeknē, 16.  un 17.martā koncertzālē „Palladium Rīga”, 19. martā Vidzemes koncertzālē „Cēsis” un 26. martā koncertzālē „Lielais dzintars” Liepājā.

Biļetes uz koncertiem pieejamas „Biļešu servisa” kasēs un internetā –bilesuserviss.lv. Uz koncertiem Palladium Rīga pieejamas īpašas VIP biļetes trešā stāva balkonā, kas nodrošina koncerta baudīšanu pie galdiņiem.

Albumu un koncertus atbalsta: Alfor, Mogo un Compensa. Informē: Star FM, Delfi, LTV, Lilit un JCDeaux.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit