Skip to content

Markus Riva piektdienas vakarā iegriež karstu virtuālo ballīti

Piektdien, 24.aprīļa vakarā, norisinājās pirmā “Pure Pop Disco” globālā virtuālā ballīte, kas kļuva par pirktāko nedēļas pasākumu “Biļešu Serviss” tīklā. Tikai dejojamus hitus pasākuma tiešsaistes apmeklētājiem piedāvāja pazīstamais mūziķis un dīdžejs Markus Riva, un ballītē attālināti iesaistījās arī vairākas Latvijas slavenības.

Markus Riva ir pieprasīts dīdžejs dažādos Rīgas klubos un pasākumos, taču izklaides dzīvei klātienē nu pielikta pauze:  “Pasaule neilgā laikā ir mainījusies līdz nepazīšanai, un mums visiem ir jāspēj pielāgoties jaunajai realitātei. Ir skaidrs, ka šovasar klātienē ballēties nevarēs, bet nekas jau neapstājas – ir jāmeklē citi ceļi, kā sagādāt prieku sev un visiem, kas piektdienas vakarā vēlas atpūsties”, tā Markus Riva.

“Pure Pop disco” ballītē piektdienas vakarā izskanēja tikai dejojami hiti, skatītājus izklaidēja enerģiski go-go dejotāji, visa pasākuma gaitā bija piejams arī interaktīvais čats un dažādas aizraujošas tiešsaistes aktivitātes. Ik stundu virtuālajam burziņam attālināti pievienojās arī sabiedrībā pazīstami ballētāji – Samanta Tīna, Dagmāra Legante un mīlestības pilnu virtuālo sveicienu visiem pasākuma apmeklētājiem veltīja arī nopelniem bagātais skatuves ansamblis “Mazais Princis”.

Nākamā “Pure Pop Disco” ballīte notiks jau pēc nedēļas –  1. maijā. Biļetes būs pieejamas “Biļešu serviss” tīklā un to pirmā cena būs 5 EUR. Tiešraide būs pieejama www.purepopdisco.lv.

“Pure Pop Disco” virtuālo tiešraidi nodrošina “UNTITLED originals” sadarbībā ar “Markus Riva Music” un konferenču un pasākumu centru Fantadroms.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit