Skip to content

Mūziķis RAUM publicē jaunu dziesmu “K.O.”

Pie klausītājiem nonākusi RAUM (īstajā vārdā Reinis Straume) dziesma “K.O.”,  kurā piedalās jaunā hip hopa cerība ZEĻĢIS (Jānis Zeļģis).

”“K.O.” vai “nokauts” ir par attiecībām ar asumu. Ir reizes, kad mīlestība ir maiga, klusa un piedodoša, bet šī nav tā dziesma. Saprāta balss varbūt tev virsū kliedz “nederi to, neļaujies, nožēlosi”, bet kaut kas otrā tā gāž no kātiem, ka teju viss šķiet tā vērts, ” par dziesmu stāsta RAUM.

Jaunās dziesmas mūzika tika sarakstīta Tallinā vienā no īpaši veidotajām dziesmu rakstīšanas sesijām kopā ar talantīgo 21 gadus jauno igauņu producentu un mūziķi Karlu Killingu, ar kuru RAUM sadarbojies jau iepriekš, dziesmā ”Laimīgāks”. Dziesmas galvenais producents ir Arnis Račinskis, un tajā piedalās pašmāju reperis ZEĻĢIS.

”Sadarbība ar ZEĻĢI notika ļoti dabiski un viegli, lai gan pirms šīs dziesmas viens otru nepazinām. Sazinājāmies instagramā, arī Jānim bija ko teikt par apdziedāto tematu, tāpēc jau pēc dažām dienām dziesmā skanēja ZEĻĢA pants. Atzīšos, ka man pašam jau dziesmas pirmajā demo versijā bija skaidrs, ka otrajā pantā jāskan repam, un es pats uzrakstīju savu repa pantu, kuru, iespējams varēs dzirdēt tikai koncertos.”

RUAM šovasar varēs redzēt jau pavisam drīz 21. jūlijā Kalnciema Ezītis Miglā, 29. jūlijā festivālā “Summer Sound”, 6. augustā festivālā “Bauska TASTE”.

RAUM

RAUM (īstajā vārdā Reinis Straume) ir izpildītājs un dziesmu autors, kurš 2021. gadā piesaka sevi kā solo mākslinieku. Reinis vairākus gadus ir bijis viens no grupas “Double Faced Eels” vadošajiem dalībniekiem un mūzikas un teksta autors vairākām grupas pēdējo gadu veiksmīgākajām dziesmām (Atspulgs, Liesma/Fire, Viņa nedejo, Kur esi tu?, Neformāts). Ar grupu uzvarēja Best.Cover.Ever Losandželosā. Mūziķis piedalījies X Faktors 2. sezonā un nokļuvis starp finālistiem. Līdz šim publicētas četras solo projekta dziesmas, no kurām “Plans” iekļuva dziesmu konkursa “Supernova 2022” finālā.

ZEĻĢIS

ZEĻĢIS ir reperis no Lēdmanes, aktīvi darbojas mūzikā jau kopš 2019. gada, plašāku atpazīstamību guvis ar tādiem veiksmīgiem singliem kā “PUIKAS”, sadarbībā ar elektroniskās mūzikas producentu MCKN un reperiem Odu un goču, kā arī “ATMIŅAS”, kas tapušas sadarbībā ar elektroniskās mūzikas producentu Mickeen, piedaloties Couloir. Šobrīd ZEĻĢIS strādā pie sava debijas albuma, ko klausītājiem plānots nodot jau rudenī.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit