Skip to content

„ORIGO SUMMER STAGE” TURPINA PRIECĒT AR VĒRIENĪGU KONCERTPROGRAMMU: ŠONEDĒĻ „SAULKRASTI JAZZ” DALĪBNIEKU KONCERTS UN „ORIGO BLŪZA SVĒTKI”

 23. jūlijā koncertu uz „Origo Summer Stage”  iesāks vieni no festivāla „Saulkrasti Jazz” gaidītākajiem ārzemju viesiem – „Miami Beach Jazz Quartet” no ASV. Šī apvienība festivālā „Saulkrasti Jazz” viesojas jaunizveidotās sadarbības ar „Miami Beach Jazz Festival” ietvaros, kas radīs iespēju abiem festivāliem apmainīties gan ar meistarklašu dalībniekiem, gan mūziķiem. Īpašā koncertā uz „Origo Summer Stage” skatuves Miami džeza skaņas tiks ienestas arī pašā Rīgas centrā – Stacijas laukumā.

 Koncerta turpinājumā uzstāsies instrumentālās mūzikas grupa „Very Cool People”, kas spēlē jazz-funk un fusion mūziku. Kā stāsta grupas ģitārists Elvijs Grafcovs, koncertprogramma piemērota ne tikai džeza mūzikas cienītājiem un mūziķiem, bet arī cilvēkiem, kuriem iepriekšēja saskarsme ar džeza un fusion mūziku nav bijusi, jo grupa sarežģītu un nopietnu mūziku cenšas padarīt viegli uztveramu un saprotamu ikvienam.

 Koncertā uz „Origo Summer Stage” skatuves „Very Cool People” uzstāsies oriģinālajā piecu cilvēku sastāvā un šajā koncertā būs vairāki pirmatskaņojumi grupas oriģinālmūzikai. “Mums vienmēr patīk uzstāties „Origo Summer Stage”, jo tā ir vasara, pati Rīgas sirds un šajos koncertos parasti ir daudz cilvēku, kuri varbūt ikdienā nemaz neklausās mūsu grupas mūziku. Līdz ar to vienmēr priecājamies par jauniem faniem,” stāsta grupas „Very Cool People” ģitārists Elvijs Grafcovs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit