Skip to content

Pacific K un Ingaja izdod kopīgu dziesmu “Bullet”

Ambientās indie mūzikas apvienība Pacific K izdod jaunu dziesmu sadarbībā ar lietuviešu mūziķi un dziedātāju Ingaja. Dziesma “Bullet” pieskaras tādām tēmām, kā nodevība, vilšanās cilvēkos un sava vārda neturēšana. Lai arī tēmas nav vieglas, muzikāli dziesma ietērpta viegli plūstošās un pat meditatīvās noskaņās, kas klausītāju var aiznest savā pārdomu pasaulē un palīdzēt palaist vaļā visu lieko un nevajadzīgo, kas iespējams laika gaitā ir uzkrāts.

“Ar Ingaju esam pazīstami jau vairākus gadus un dalām gan kopīgus iedvesmas avotus, gan savās dziesmās radītās noskaņas”, saka Pacific K līderis un dziesmu autors Kristaps Bedrītis. “Arī par kopīgu sadarbību domāju jau kādu laiku. Brīdī, kad sākām piefiksēt idejas, atcerējos par šo dziesmu, kas manā dziesmu lādē stāvēja nepabeigta jau gadiem. Liels prieks, ka beidzot izdevās to īstenot. Manuprāt, Ingajas balss piešķir šim stāstam brīnišķīgu noskaņu un dziļumu.”

Arī Ingaja dalās pārdomās par radošo procesu: “Man, kā solo māksliniecei, bija ļoti interesanti sadarboties ar Pacific K. Radošajā procesā bija patīkami novērot savus iekšējos domu gājienus un atklāt jaunas savas personības šķautnes. Es domāju, ka mēs esam nonākuši pie ļoti veiksmīga kopējā redzējuma un rezultāta. Uzskatu arī, ka katrs klausītājs dziesmā spēs atrast daļiņu sevis, jo domāju, ka ikviens reiz ir bijis situācijā, kur cilvēku darbi pasaka vairāk kā vārdi, kas arī ir daļa no šīs dziesmas vēstījuma.”

Gan Pacific K, gan Ingaja uz Baltijas neatkarīgās mūzikas skatuves darbojas jau vairākus gadus, uzstājoties pašmāju un ārzemju koncertos un festivālos, gūstot mūzikas profesionāļu atzinību un uzrunājot arvien jaunus, ieinteresētus klausītājus. Abu radīto mūziku iedvesmo gan mežonīgas dabas ainavas, gan sarunas ar savu iekšējo pasauli, gan mijiedarbība ar cilvēkiem un viņu radīto vidi.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit