Skip to content

Sākusies pieteikšanās Tallinn Music Week 2023

No 10. līdz 14. maijam Tallinā, Igaunijā norisināsies 15. starptautiskais jaunās mūzikas festivāls Tallinn Music Week (TMW). Pieteikšanās mūziķiem, kuri vēlas uzstāties gaidāmajā pasākumā, ir atvērta no šodienas līdz 2022. gada 12. decembrim TMW mājaslapā www.tmw.ee.

Festivāls Tallinn music week ir atvērts dažādu žanru māksliniekiem no visas pasaules. Visus pieteikumus izskatīs TMW komanda, kurā ir gan Igaunijas, gan starptautisko mūzikas organizāciju pārstāvji un dažādu žanru eksperti. No 2023. gada februāra līdz martam tiks izziņoti aptuveni 150 festivāla dalībnieki.

Tallinn music week ir vadošā mūzikas konference Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā, kas fokusējas uz “rītdienas mūziku, mākslu un idejām” . Kopš 2009. gada festivāls ir prezentējis izteiksmīgus talantus gan no mūsu reģiona, gan no visas Eiropas. TMW ir starptautiski atzīts un augstu novērtēts tā daudzveidīgās programmas, žanru dažādības, augsta mākslinieciskā līmeņa, kā arī spēcīgas starptautiskās mūzikas industrijas pārstāvniecības dēļ. TMW mūzikas festivālu katru gadu apmeklē aptuveni 15 000 cilvēku liela auditorija un ap 1000 mūzikas nozares profesionāļu, kas dod iespēju mūziķiem veidot nepieciešamos kontaktus ar nozares ekspertiem, izmantojot diskusiju paneļu programmu, seminārus un mentoringa sesijas.

Atsauksmes starptautiskajos medijos ir atzinušas TMW par ietekmīgu notikumu, kas mūziķus padara atpazīstamus plašākai auditorijai. Pēdējais festivāla izlaidums, kas norisinājās no 2022. gada 4. līdz 8. maijam, ir bijis iekļauts tādos mūzikas un kultūras izdevumos kā MOJO, The Line of Best Fit, The Quietus, Loud & Quiet un The Clash, kā arī daudzos kanālos, sākot no BBC Radio 4 līdz Deutsche Welle.

TMW 2023 mākslinieku pieteikšanās ir atvērta līdz 2022. gada 12. decembra plkst. 23.59 (CET) un ir pieejama TMW mājaslapā. TMW 2023 norisināsies no 10. līdz 14. maijam. TMW 2023 biļetes jau ir pieejamas TMW interneta veikalā. Līdz maija beigām Festival Pass un PRO Pass ir pieejami par Early Bird cenām (35 un 100 EUR).

TMW 2022 konferenču paneļu ieraksti ir pieejami apskatei TMW PRO un DigiPRO klientiem caur TMW PRO platformu līdz nākamā festivāla sākumam.

TMW organizē Shiftworks sadarbībā ar vairākiem partneriem un līdzkuratoriem. TMW stratēģiskais partneris mūzikas jomā ir nacionālais mūzikas eksporta birojs Music Estonia.

Tallinas mūzikas nedēļa 2022 skaitļos:

192 mūzikas festivāla izpildītāji no 28 valstīm

974 PRO delegāti/mūzikas nozares pārstāvji

103 konferences spīkeri

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit