Skip to content

PAŠMĀJU SINTROKA GRUPA “THE CITIZENS LV” NĀK KLAJĀ AR PIRMO SINGLU NO OKTOBRĪ GAIDĀMĀ DEBIJAS ALBUMA “CONCRETE DREAMS”.

Jaunā pašmāju sintroka apvienība “The Citizens LV” plašākas auditorijas vērtējumam nodod pirmo singlu “Happy Family” un tā videoversiju no 5. oktobrī gaidāmā debijas albuma “Concrete Dreams”.

Dziesma “Happy Family” ir jaunākā no grupas daiļrades, kura vēl nedēļu pirms paredzētās ieraksta sesijas bijusi tikai idejas formātā. Mūzikāli “Happy Family” ir bagāta ar sintezatoru partijām, kuras papildina R&B, hiphopa un deju mūzikas ritmi, tomēr tai netrūkst arī rokenrola asuma, ko piešķir elektriskās ģitāras partijas.

Dziesmas lirika pauž nepiepildītās cerības, sāpes un vilšanos par izjukušām attiecībām, kā arī grūtībām, kuras jāpārvar, lai noturētu to, kas svarīgs pašam.

“Dziesma “Happy Family” ir drūma, bet arī enerģiska, to klausoties ir grūti nostāvēt mierīgi un nekustēties līdzi mūzikālajam pavadījumam,” tā grupa komentē jaunāko singlu.

Singla video papildina dziesmas lirisko vēstījumu, turpinot tēmu par uzticību, attiecībām, bailēm un neziņu. Galvenais varonis tiek izvests cauri vētrainiem notikumiem, kuru rezultāta viņam ir jāizvērtē sava rīcība un sekas. Video liek padomāt par to, vai esi laimīgs un vai zini, ko pašam nozīmē būt laimīgam.

2015. gada 5. oktobrī grupa “The Citizens LV” nodos klausītāju vērtējumam savu debijas albumu “Concrete Dreams”, kura prezentācijas koncerts notiks 8. oktobrī plkst. 16.30 klubā “Piens”. Plašāka informācija par albumu gaidāma septembra beigās.

“The Citizens LV” 2010. gada martā izveidoja četri draugi un tolaik skolasbiedri – Jānis, Reinis, Roberts un Krišjānis. Vēlāk tai pievienojās ģitārists Rihards. Mūziķi grupas pastāvēšanas laikā ir izmēģinājuši un smēlušies iedvesmu no dažādiem populārās mūzikas žanriem un izpildītājiem līdz visbeidzot atraduši savu skaņu žanrā, ko paši raksturo kā sintezatoru roku jeb sintroku. Grupa ir uzstājusies festivālos Positivus 2014 un Kuldīga LiveFest, kā arī dažādos citos Latvijas mēroga pasākumos.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit