Skip to content

MŪZIKAS INDUSTRIJAS KONFERENCES/FESTIVĀLI. PIESAKIES TAGAD!

Westway LAB Festival (PT)

Datumi: 2023. gada 12.-15. aprīlis

Mūzikas industrijas konference/festivāls Portugālē, Guimarães.

WESTWAY LAB lapa

 

SHARP (SK)

Datumi: 2023. gada 20.-24. aprīlis.

Mūzikas industrijas konference un festivāls Slovākijā, Bratislavā.

SHARP lapa

 

c/o pop (DE)

Mūzikas konference/festivāls Vācijā, Ķelnē.

Datumi: 2023. gada 26.-30. aprīlis.

c/o pop lapa

 

Tallinn music week (TMW) (EE)

Datumi: 2023. gada 10.-14. maijs

Tallinn music week ir vadošā mūzikas konference Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā, kas fokusējas uz “rītdienas mūziku, mākslu un idejām”.

TMW lapa

 

SPIKE – Bulgarian Music Showcase – Aicinājums pieteikties dalībniekiem (BG)

Datumi: 2023. gada 25. – 27. maijs

Agrāk pazīstama kā “Sofia International Music Conference”, SPIKE norise plānota Plovdivā, Bulgārijā no 2023. gada 25. līdz 27. maijam. Bulgārijas vēsturiskākā pilsēta uzņems mūzikas biznesa pārstāvjus no vairāk nekā 12 valstīm, tostarp ASV un Kanādas. Mākslinieku pieteikšanās pašlaik ir slēgta, taču ir iespējams pieteikties par starptautisko pārstāvi šeit.

SPIKE lapa

 

Atēnu mūzikas nedēļa (GR)

Datumi: no 2023. gada 29. maija līdz 1. jūnijam

AMW ir nedēļu ilgs festivāls un konference, kas norisinās Atēnās un paredzēts mūzikas faniem un nozares ekspertiem, cildinot kultūras un radošo daudzveidību. Piesakies dalībai šeit.

AMW lapa

 

Live at Heart (SE)

Datumi: 2023. gada 30. augusts – 2. septembris

Zviedrijas festivāls “Live at Heart” demonstrē Eiropas nākotnes talantus un pulcē vienuviet radošus profesionāļus, lai iedvesmotu, mācītos un radītu. “Live at Heart” laikā simtiem mākslinieku, filmu veidotāju, nozares pārstāvju un tūkstošiem “Live at Heart” fanu pulcējas Erebro (Örebro) pilsētas centrā. Pieteikšanās ir atvērta, piesakieties šeit.

LIVE at HEART lapa

 

WHAT’S NEXT in music? (LT)

Datumi: 2023. gada 7.-9. septembris

Mūzikas konference/festivāls Lietuvā, Viļņā.

WNIM lapa

 

Waves Vienna (AT)

Datumi: 2023. gada 7. – 9. septembris

“Waves Vienna” ir pilsētas pirmais klubu un showcase festivāls. Mūzikas eksperti, promoteri, izdevniecības, aģenti un mūziķi tiksies dienas laikā, lai iesaistītos diskusijā un veidotu pazīšanās, kā arī piedalītos koncertos un pasākumos nakts laikā. Sekojiet līdzi paziņojumiem par pieteikšanās izsludināšanu!

Waves Vienna lapa

 

Eiropas džeza konference (FR)

Datumi: 2023. gada 14. – 17. septembris

Eiropas džeza konference” ir vadošā ikgadējā džeza nozares profesionāļu tikšanās Eiropā, jo īpaši promoteru, kultūras menedžeru, aģentu un nacionālo/reģionālo atbalsta organizāciju sanāksme. Kopš 2014. gada “Europe Jazz Network” Ģenerālā asambleja ir paplašināta un tagad ar nosaukumu “Eiropas džeza konference” ir atvērta arī ikvienam mūzikas profesionālim. 2023. gada konference notiks Marseļā, Francijā. Showcase nav iespējams pieteikties, taču var pieteikties dalībai.

Eiropas džeza konferences lapa

 

Reeperbahn Festival (GER)

Datumi: 2023. gada 20. – 23. septembris

Kopš debijas 2006. gadā Rēperbānas festivāls ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajām mūzikas industrijas tikšanās vietām. Mākslinieku pieteikšanās vēl ir atvērta līdz 2023. gada 11. augustam! Ja ir interese, sazinieties!

Reeperbahn Festival lapa

 

MUSIC AND MEDIA (FI)

Datumi: 2023. gada 4.-7. oktobris

Mūzikas industrijas konference/festivāls Somijā, Tamperē.

MUSIC AND MEDIA lapa

 

Festivāls “MaMA” (FR)

Datumi: 2023. gada 11. – 13. oktobris

“MaMA Music” piedāvā topošos māksliniekus Francijas un starptautiskajai mūzikas profesionāļu, mediju un Parīzes festivālu apmeklētāju auditorijai. Ar vairāk nekā 6500 profesionāļu dalību 2021. gadā “MaMA” ir lielākais Francijas mūzikas industrijas salidojums. Sekojiet līdzi informācijai par mākslinieku pieteikšanos.

MaMA lapa

 

Iceland Airwaves (IS)

Datumi: 2023. gada 2. – 4. novembris

Pusceļā starp Ziemeļameriku un Eiropu “Iceland Airwaves” apvieno jaunos Islandes talantus un daudzsološākās grupas no visas pasaules. Katru novembri Reikjavīkā ieskanas četru dienu konference un nepārtraukta mūzika. Mākslinieku pieteikšanās ir atvērta līdz 15. jūnijam.

Iceland Airwaves lapa

 

PIN Mūzika, Skopje (MK)

Datumi: 2023. gada 30. novembris – 2. decembris

PIN ir pirmais un vienīgais starptautiskais mūzikas konferenču un prezentāciju festivāls Maķedonijā. Konference tiek organizēta kā daļa no slavenā Taksirat festivāla – Yourope un ETEP biedra.

Mākslinieku pieteikšanās iespējama līdz 2022. gada 15. aprīlim. Pieteikties šeit!

PIN lapa

SAGLABĀ DATUMU/SEKO LĪDZI

 

BUSH — Budapest Showcase Hub (HU)

Datumi: Tiks izziņoti drīzumā

BUSH ir veltīts tam, lai no pasākuma norises vietām Budapeštā izrādītu Baltijai jaunākos un aizraujošākos izpildītājus no Balkānu valstīm.

BUSH lapa

 

Nouvelle Prague (CZ)

Datumi: Tiks izziņoti drīzumā

Nouvelle Prague” ir pirmais starptautiskais showcase festivāls Čehijā. Pasākums ir saistīts ar profesionālās mūzikas konferenci, kas vērsta uz aktuālām dzīvās mūzikas producēšanas tēmām.

Nouvelle Prague lapa

 

VIVA SOUNDS, Gēteborga (SE)

Datumi: 2023. gada 1. – 2. decembris

VIVA SOUNDS ir klubu festivāls un mūzikas konference Gēteborgā. Festivāls norisinās sešās vietās, un tā mērķis ir pulcēt vietējos izpildītājus, kā arī nacionālos un starptautiskos viesus Zviedrijā. Pieteikšanās festivālam tiks atvērta aprīlī.

VIVA SOUNDS lapa

 

Eurosonic Noorderslag, Groningena (NL)

Datumi: 2024. gada 17.  – 20. janvāris

Eurosonic Noorderslag ir galvenā Eiropas mūzikas apmaiņas un kontaktu veidošanas platforma. Tai ir plaši sasniegumi, palīdzot jaunajiem un topošajiem izpildītājiem iekļūt starptautiskajā mūzikas apritē. Katru gadu esot pilnībā izpārdotam, ESNS piesaista vairāk nekā 4000 dalībnieku, tostarp vairāk nekā 400 starptautisku festivālu pārstāvju. Mākslinieku pieteikšanās ESNS 2023 tiks atvērta 2022. gada maijā un beigsies 2022. gada 1. septembrī. Plašāku informāciju skatiet šeit.

ESNL lapa

 

Future Echoes (SE)

Datumi: Tiks izziņoti drīzumā

Šobrīd ir atvērti pieteikumi uzstāties “Future Echoes 2023”. Festivālā uz desmit skatuvēm Norčēpingas centrā, Zviedrijā, piedalās 100 mākslinieki, pārstāvot visus žanrus. Informācija par pieteikšanos atrodama “Future Echoes” vietnē; Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2022. gada 30. novembris.

Future Echoes lapa

 

WOMEX (Norises vieta tiks izziņota drīzumā)

Datumi: Tiks izziņoti drīzumā

WOMEX – Worldwide Music Expo – ir starptautiska un kulturāli daudzveidīgākā mūzikas nozares pārstāvju tikšanās pasaulē un lielākā globālās mūzikas skatuves konference, kas ietver starptautisku industrijas pārstāvju tikšanos, sarunas, filmas un showcase koncertus. Saglabā datumu 2024. gadam!

WOMEX lapa

 

jazzahead! (GER)

Datumi: Tiks izziņoti drīzumā

Lielākais starptautiskais džeza pasākums pulcēs dalībniekus, lai iepazītos, veidotu komunikāciju, dalītos idejās, apmeklētu konferences un pasākumus, kā arī baudītu labu mūziku neskaitāmos koncertos. Tas notiek katru gadu Brēmenē, saglabājiet datumu jazzahead! 2024. gadā!

Jazzahead lapa

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit