Skip to content

PRĀTA VĒTRA PIEDĀVĀ JAUNU SINGLU – ALBUMA TITULDZIESMU – “7 SOĻI SVAIGA GAISA”

Nākamajā sestdienā, 25. jūlijā Jelgavā, grupa “Prāta Vētra” uzsāks Latvijas koncerttūri “7 soļi svaiga gaisa” un šodien radio stacijām nodod tūres un jaunākā albuma tituldziesmu. 

“7 soļi svaiga gaisa” ir viena no pirmajām, ar kuru “Prāta Vētra” uzsāka darbu pie albuma, tās pirmās idejas esot nākušas no Jāņa Jubalta. Renārs Kaupers turpina: “Muzikāli sarežģīti konstruēta dziesma –  daudz reižu mainījās panti, piedziedājumi. Latviskais teksts radās pēdējā brīdī, un zinot, ka albuma nosaukums ir ‘7 soļi svaiga gaisa’, likās, ka šis arī ir skaņdarbs, kurš varētu nest tituldziesmas karogu.”

Nākampirmdien, 20. jūlijā izdevniecības MicRec populārās mūzikas nošu sērijā tiks izdota grāmata “50 populārākās “Prāta Vētras” dziesmas”. Dziesmu saraksts aptver visu grupas daiļradi no pirmsākumiem ar dziesmām „Jo tu nāc”, „Veronika”, ”Lidmašīnas”, „Ziema”, hitiem „Īssavienojums”, „Maybe”, „Spogulīt, spogulīt” līdz pat aktuālā albuma „7 soļi svaiga gaisa” singliem  „Ziemu apēst” un „Ēdenes dārzs”. Notis ir sagatavotas tā, lai tās spētu saprast arī tie, kuri tikai nesen paņēmuši rokās ģitāru, bet tonalitātes pielāgotas, lai melodijas būtu izdziedamas ikvienam, Notis sagatavoja Juta Bērziņa, bet redaktora lomu uzņēmās basģitārists Ingars Viļums.

Kā īpašie viesi visos “Prāta Vētras” koncertos uzstāsies šī brīža aktuālā jaunā Latvijas grupa “Carnival Youth. 

Šobrīd biļetes uz koncertiem 25. jūlijā Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij, 31. jūlijā Ventspilī, Reņķa dārzā, 15. augustā Valmierā, Pauku priedēs un noslēguma koncertu 29. augustā, Rīgā, New Hanza City teritorijā, ir pieejamas par 25 eiro www.eKase.lv un t/c Spice info centrā, kā arī pilsētu kultūras centros.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit