Skip to content

Radio NABA aicina uz 14. dzimšanasdienas svinību lielkoncertu.

Šonedēļ Latvijas radio 6 – LU Radio NABA FM 95,8 ar bagātīgu kultūras programmu svin savu 14. gadadienu. Tās ietvaros tika atklāta jau par tradīciju kļuvusī ceļojošā fotoizstāde “14×14” un apbalvoti labāko darbu autori, izskanēja dzīvās mūzikas koncertprogramma radio ēterā, savukārt svinību noslēgums ar svētku koncertu klubā NABAKLAB vēl tikai priekšā – sestdien, 3. decembrī.

Sestdien, 3. decembrī klātienē ar Radio NABA personībām varēs satikties, kad radio dzimšanas dienas svinības ieskandinās mūzikas klubu NABAKLAB. Šajā vakarā par īpašu koncertu Radio NABA viesiem, draugiem un mūzikas cienītājiem parūpēsies grupa “Dzidriņas megasistēma”, Jēkabs Nīmanis, Andris Indāns sadarbībā ar dzejnieku Henriku Eliasu Zēgneru, kā arī par dejām rūpēsies DJ Kozmens ar NABARĪTS un Ģirts Šolis ar videodejām. Vakara gaitā būs sastopami vairums Radio NABA mūzikas instruktoru un sabiedroto. Vakara noslēgumā tiks prezentēs un visiem apmeklētājiem nodrošināts jaunais Radio NABA kalendārs 2017. gadam.

Dzimšanas dienas gaidās Radio NABA aicināja radošos prātus no skolām, augstskolām un birojiem piedalīties fotokonkursā “14×14”, lai atklātu savu interpretāciju par provakatīvo un matemātisko tēmu “Pī”. Izstāde vēl līdz 2. janvārim būs apskatāma NABAKLAB.

Aicinām sekot informācijai un aktivitātēm sociālajos medijos, un klausīties Radio NABA, jo svētku laikā programmu veidotāji būs parūpējušies arī par īpašiem konkursiem un aktivitātēm. Seko līdzi: @radionaba un #NABAsvin14.

Latvijas radio 6 – Latvijas Universitātes radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā.

Radio NABA ir brīvā formāta programma, kas pirmo reizi FM viļņos izskanēja 2002. gada 1. decembrī. Tā tapa ar Latvijas Universitātes un Latvijas radio atbalstu kā atsevišķs Latvijas radio kanāls. No 2015.gada februāra radio NABA var klausīties Rīgā un tās apkārtnē FM 95.8. Pasaulē to ir iespējams klausīties internetā – naba.lv/raida, Latvijas radio lapā, LSM portālā un mobilajās lietotnēs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit