Skip to content

“REEPERBAHN FESTIVAL” FESTIVĀLĀ VĀCIJĀ LATVIJU PĀRSTĀVĒS “PYRO TREES” UN “THE BIG BLUFF”.

No 23. līdz 26. septembrim Vācijas pilsētā Hamburgā norisināsies viena no Eiropas lielākajām mūzikas konferencēm-festivāliem „Reeperbahn Festival”. Šogad Latviju šajā pasākumā pārstāvēs grupas „Pyro Trees” un „The Big Bluff”, kā arī organizācija „Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/ Latvijas Mūzikas eksports”, kas, kopā ar Lietuvas kolēģiem, organizēs kopīgu industrijas profesionāļu pieņemšanu, kā arī abu valstu izpildītāju koncertus.

Abu Baltijas valstu mūzikas eksporta organizāciju kopīgi rīkotais pasākums norisināsies piektdien, 25. septembrī, klubā „Molotow Karatekeller”. Vakara gaitā uz skatuves kāps Latvijas pārstāvji „Pyro Trees” un „The Big Bluff”, kā arī lietuvieši „Garbanotas Bosistas” un Alīna Orlova. Mūzikas profesionāļiem būs iespējams ne tikai noklausīties šo četru Baltijas valstu izpildītāju priekšnesumus, bet arī iepazīties ar Latvijas un Lietuvas mūzikas industrijas profesionāļiem, un neformālā gaisotnē nodibināt jaunus kontaktus.

Grupa „Pyro Trees” ir dibināta 2011. gada beigās, savukārt šī gada pavasarī izdeva pašu vārdā nosaukto debijas EP, un šobrīd strādā pie pirmā pilnmetrāžas albuma. Kolektīvs savā mūzikā apvieno psihodēliskā roka, indie un rokmūzikas elementus. Grupas pašreizējā sastāvā muzicē Pēteris Ozols, Didzis Upens, Matīss Kļaviņš un Oskars Tupuriņš.

Rokenrola un rokmūzikas apvienība „The Big Bluff” pērn izdeva pašu vārdā nosauktu debijas albumu, kas izpelnījās Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvas „Zelta mikrofons” nomināciju kategorijā „Labākais metāla un rock albums”. Šovasar mūziķi aktīvi uzstājās lielākajos Latvijas festivālos, kā arī pavasarī piedalījās „The Great Escape” mūzikas konferencē Braitonā, Lielbritānijā.

Festivāls „Reeperbahn šogad norisināsies jau 10. reizi, un tiek plānots, ka to apmeklēs ap 30000 cilvēku, tostarp aptuveni 3500 mūzikas industrijas profesionāļi. Četru dienu laikā tā ietvaros gandrīz 400 grupas sniegs vairāk nekā 600 koncertus 70 dažādās norises vietās visā Hamburgā. Iepriekšējos gados Latviju festivālā pārstāvējušas tādas grupas kā „Carnival Youth”, „Triānas Parks”, „The Sound Poets” un „Audience Killers”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit