16. martā, pavasara saulei sildot, ir pienācis bērzu “sulu laiks”! Dziesmā piedalās arī Dziedātāja Amanda.
Reti dzirdams, ka Latvijā uzdrošinās repot par kaisli un tuvību, tad nu kura cita, ja ne Revolūcija pateiks to tieši un atklāti – kā tas arī ir! Dziesma stāsta par mīlošām attiecībām, kurās ir gan kopīgas intereses, gan kvalitatīvi un aktīvi pavadīts laiks kopā.
“Sieviešu reperes ārzemēs jau ilgi un dikti pārcilā mīlēšanās tematu, šķiet, angliski visu pateikt ir ļoti vienkārši un pat brutālākās lietas izklausās labi. Ņemot vērā, ka man pašai ļoti patīk, ka sievietes runā par šādām tēmām, arī es izdomāju uzrakstīt seksīgo gabalu, kas, cerams, nesagādās nevienam pāragri sirmus matus,” – stāsta Revolūcija.
Dziesmas vizuālā noformējuma autore ir Elza Dandzberga. Bildē redzama pati Revolūcija ar savu otru pusīti, kuram veltīts šis skaņdarbs.
“Sulu laiks” producents ir Shenfi jeb Artūrs Šēnfelds, taču ierakstu un mix/master nodrošinājis Tablis, Toms Horsts, “401” studijā.
Revolūcija ar savu muzikālo kompanjoni Dziedātāju Amandu jau gatavojas karstai festivālu vasarai, kurā plānoti vairāki koncerti. Šobrīd izziņota dalība festivālos – “Summer Sound” (31. jūlijs) un “Straume 26’” (3.- 4.jūlijs).
“Sulu laiks” klausāms visās straumēšanas platformās!
Revolūcija, īstajā vārdā Lūcija Bāliņa, ir 21 gadu jauna hiphopa māksliniece, kura studē žurnālistiku Rīgas Stradiņa universitātē. Kopā ar Dziedātāju Amandu (Amandu Esteri Kraģi) 2025. gadā aizvadījusi 27 koncertus, tai skaitā “Straume 25’”, “Riga Music Week”, “Positivus” u.c. Izdevusi debijas mini albumu “sekcija”, divus videoklipus, kā arī tika nominēta “GAMMA” balvai nominācijā “Gada jaunais mākslinieks vai grupa”.