Skip to content

Rihards Fedotovs prezentē videoklipu un savu ierakstu studiju.

Mūziķis un  producents Rihards Fedotovs, pazīstams ar skatuves vārdu Rick Feds, klausītājiem nodot dziesmas “Forever” videoklipu – pirmo vēstnesi no projekta  “Rick Feds Society” topošā albuma un aicina ciemos uz savu ierakstu studiju “Creative Society Studios”.

Doma par “Rick Feds Society” mūziķim radās projekta “Riharda Fedotova radošās darbnīcas” ietvaros, kas laika posmā no 2013. līdz 2015. gadam norisinājās Latvijas mūzikas klubos, pasākumos kopā pulcējot stilistiski daudzveidīgus  solistus un instrumentālistus.

Sadarbība ar latviešu solistiem: Aigaru Grāveru, Ralfu Eilandu, Kristīni Prauliņu, Annija Putniņa  un citiem, kā arī mūziķiem no ASV un Francijas kā Reičela Klaudio (Rachel Claudio) un Tafiju Spenseri (Taphy Spencer) būs dzirdama topošajā “Rick Feds Society” albumā, kura priekšvēstnesis ir singls “Forever”. 

Dziesma tapusi sadarbībā ar ASV dziedātāju Tafiju Spenseri, savukārt “Forever” videoklipu veidojuši režisors Jānis Ābele, operators Aleksandrs Grebņevs un vizuālo efektu mākslinieks Mārtiņš Dāboliņš.  Videoklips tapis ilgākā laika posmā – ASV pilsētās Filadelfijā un Ņujorkā, kā arī Latvijā, Riharda dzimtajā pilsētā Saldū. Īpaši liels paldies videoklipa tapšanā jāsaka Saldus peldbaseinam.

Līdzās videoklipam mūziķis prezentēja arī “Creative Society Studios” – jauno skaņu ierakstu studiju Rīgas centrā (Brīvības ielā 80-7), kur iespējams veikt dažādā rakstura ierakstus – sākot no radio dziesmu producēšanas līdzi lielāku ansambļu ierakstīšanai. Studijā pieejams daudzveidīgs instrumentu klāsts: analogie sintezatori,  orientālās mūzikas stīgu instrumenti, dažādas perkusijas un citi instrumenti.

Paralēli darbam pie “Rick Feds Society” albuma, mūziķis uzstājās arī kā solo mākslinieks – Rick Feds, eksperimentējot ar bītu daudzveidību. Tā, aizvadītajā nedēļas nogalē, laikā no 4. līdz 7. Jūnijam, Fedotovs kopā ar videomākslinieku Mārtiņu Dāboliņu ar interaktīvu priekšnesumu uzstājās Londonā notiekošajos festivālos “Baltic Art Form” un “Cinema Night”, saņemot ļoti labas atsauksmes un jaunus sadarbības piedāvājumus.  

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit