Skip to content

Šī gada “Supernovas” debitants publicē savas dziesmas video.

Toma Kalderauska izpildītā Ginta Stankeviča un Kerijas Kalējas dziesma “We Won’t Back Down” ir starp tām 22 dziesmām, kuras piedalīsies šī gada LTV organizētajā “Supernova” dziesmu konkursā, un cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Ukrainā. 

Pērn Toms iekļuva kompānijas “Mikrofona ieraksti” 20 gadu jubilejai par godu organizētajā jauno izpildītāju konkursa “SuperMikrofons” finālā. 

Nu ir pienākusi kārta nākamajam pakāpienam. Dziesmas ierakstu producējis pats mūzikas autors Gints Stankevičs, bet dziesmas video filmējis un montējis Ritvars Bluka. 

Toms stāsta par sevi: “Jau no pašas bērnības mamma un bērnudārza audzinātājas pamanīja, ka man patīk muzika un man tas ir jāattīsta! Tā es nonācu bērnu vokālajā studijā “Svilpastes”, pie skolotājas Ilzes Miezeres, kur pirmā dziesma, ko izpildīju, bija Opus Pro “Tu un es”. Piedalījos maksimāli visur, kur vien varēju! Ir bijuši daudzi kritumi un vilšanās, bet tas viss mani ir motivējis nepadoties un cīnīties par savu sapni – būt uz lielās skatuves! 

Līdz šim mirklim lielākie panākumi muzikālajā dzīvē ir iestāšanās Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā, džeza vokāla nodaļā. Noteikti, lielākais pārbaudījums un izaicinājums bija pērnā gada konkurss “SuperMikrofons”, kur pārvarēju savas šaubas un parādīju sevi “lielajiem” Latvijas mūzikas vārdiem. Man šķiet, ka man izdevās.”

Par dziesmas “We Won’t Back Down” dalību “Supernova” konkursā Toms piebilst: “Dziesmu es uztveru kā enerģijas lādiņu sev un pārējiem, kas ir uz savu sapņu realizēšanas ceļa. Tā, manuprāt,  motivē nepadoties, ja kaut kas neizdodas – celies, saņemies un ar jauniem spēkiem dodies tālāk nezināmajā!”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit