Skip to content

Skatuves huligāni The Rozz izstāsta naktstauriņa stāstu

Alternatīvās rokgrupas rapsodija ‘Kad Ielās Gaismas Zūd’ noslēdz trīs dziesmu sēriju par tabu tematiem sabiedrībā.

“Kad Ielās Gaismas Zūd” (saīsinājumā “KIGZ”) ir mūzikas grupas The Rozz īpaši veidotās dziesmu triādes noslēdzošais singls, kas papildina jau izlaistos skaņdarbus “Grūdiens” un “’Ecstasy”. Triloģija stāsta par nakts dzīvi, un rezonē ar grupas dalībnieku iespaidiem laikā, kad puiši aizvadīja neskaitāmi daudz trakulīgus koncertus Vecrīgā savos pirmajos darbības gados.

“KIGZ” ir dramatiskākais no visiem triādes skaņdarbiem , jo tas stāsta par dažāda rakstura attiecībām, vienas nakts sakariem un garu, kas par spīti apkārtējiem apstākļiem grib izlauzties brīvībā. Dziesmā apvienoti dažādi mūzikas žanru elementi. Dzirdami gan rokmūzikas, gan fanka ģitāras rifi, hiphopa un EDM jeb elektroniskās deju mūzikas elementi.

Mūzikas videoklips veidots iedvesmojoties no Prospēra Merimē noveles “Karmena”. Sižets seko līdzi naktstauriņa gaitām, apkaunojumiem un pārdzīvojumiem, kā arī pārmaiņām un ikoniskajai brīvības atgūšanai noslēgumā. Galvenā personāža (Karmenas) atveidotāja ir latviešu modele Alise Saule, savukārt, par video uzņemšanu, montāžu un apstrādi parūpējies Toms Auziņš.

Dziesma tika ierakstīta OB Studio, bet tālāk audio apstrāde tika nodota un uzticēta daudzpusīgajam skaņu inžinierim Jānim Jačmenkinam, kurš ir plašāk pazīstams kā JJ Lush.

The Rozz pašreizējo pamata sastāvu veido solists Toms  Sebastians Plasiņš un mūziķis, producents Oscar Badger jeb Oskars Barsuks, kā arī grupas sabiedrisko attiecību menedžere Naomi Paeglīte.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit